Naprawa Kuchenek Zielona Góra

Usługi Ogólnobudowlane - Krzysztof Gorockiewicz
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bardzo profesjonalny serwis kuchenki gazowej i to w całkiem przystępnej cenie. Specjalista o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, co dało się odczuć już podczas naszej pierwszej rozmowy telefonicznej. Na usługę musieliśmy trochę poczekać, ale wcale nam to nie przeszkadzało, bo sprawa nie była szczególnie pilna. Cieszę się, że wybraliśmy właśnie tą firmę!"
Wybrane zlecenia

Potrzebna na jutro naprawa kuchenki Candy

Zielona Góra, Źródlana
Pisze z nadzieją, że uda się w dniu jutrzejszym umówić na naprawę. U koleżanki w domu popsuła się maszynka elektryczna. Nie działają palniki, jeden z nich jedynie słabo grzeje. Sprawa jest pilna, bo koleżanka ma małe dzieci, którym trzeba gotować. Czy jest taka mozliwośc naprawy w tym terminie?

Jaka jest cena naprawy kuchni gazowej Beko?

Zielona Góra, Podgórna
Chciałbym zapytać o orientacyjny koszt naprawy kuchni działającej na gaz. Urządzenie jest kilkunastoletnie, czteropalnikowe. Jeden z palników nie działa prawidłowo. Nie pojawia się płomień. Nie jestem fachowcem więc ciężko mi zdiagnozować co mogło się popsuć dlatego proszę waszego serwisanta o pomoc.

Jaki jest koszt naprawy kuchenki Indesit

Zielona Góra, Warmińskie
Pisze z związku z ogłoszeniem serwisu napraw kuchni. Wczoraj popołudniu chciałam zagotować wodę w czajniku i jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że aż dwa palniki nie działają. Podejrzewam że mój mąż zalał płytę, już raz tak było. Teraz nie chce się przyznać ale jestem prawie pewna że o to chodzi. Czy możecie wysłać fachowca do domu który spojrzy i zdiagnozuje?

Potrzebna naprawa kuchenki gazowej Bosch

Zielona Góra, Staszica
Jestem zainteresowany usługą dobrego i godnego zaufania serwisanta, który pomoże moim starszym rodzicom naprawić ich urządzenie na gaz. Kuchnia ma już kilkanaście jak nie więcej lat ale rodzice są bardzo przywiazani do sprzetu i nie chcą słyszeć o zakupie nowego. Stąd moja prośba- czy zajmiecie się naprawą? Nie działa jeden palnik.

Jaki jest czas naprawy kuchenki elektrycznej Electrolux?

Zielona Góra, Energetyków
Witam, kontaktuję się ponieważ chciałabym poznać wolne terminy na usługi napraw w waszym serwisie. Interesuje mnie termin w przyszłym tygodniu najlepiej środa. Sprawa wygląda tak, że w maszynce popsuło się pokrętło i kuchnia nie uruchamia się. Uniemożliwia to korzystanie z urządzenia. Ile czasu może zając taka naprawa?

Niesprawna kuchenka MPM

Zielona Góra, Jaskólcza, Kościuszki
Czy zajmujecie się takimi urządzeniami gazowymi? Nie działa iskrownik przez co nie mogę włączyć palnika. Awaria sprzetu trwa już koło tygodnia wczesniej nie miałem czasu się tym zając ale teraz będę w domu przez ten tydzien więc liczę, że uda się naprawić w tym terminie. Czekam na pomoc.

Niesprawna płyta gazowa Amica

Zielona Góra, Źródlana
Dzień dobry państwu. Poszukuję w okolicy serwisanta, który zajmie się urządzeniem w moim domu. Urządzenie od jakiegoś czasu mocno przypala garnki. Już dwa są do wyrzucania. Zdziwiło mnie to ponieważ wcześniej było wszystko dobrze a teraz musze pilnować jak coś gotuję żeby nie stracić kolejnego garnka. Chyba płomień jest zbyt duży i nie da się wyregulować. Czy pomożecie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502