Naprawa Piekarników Radom

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Radom.
Wybrane zlecenia

Serwis piekarnika Samsung

Radom, Gagarina, Ustronie
Dzień dobry. Niestety, ale moje urządzenie w kuchni nie osiąga żądanej temperatury, przez co gotowanie trwa dużo dłużej. Boje się, że niedługo korzystanie z tego sprzętu okaże się całkowicie niemożliwe. Mogę liczyć na pomoc?

Niesprawny piecyk elektryczny Bosch

Radom, Tadeuszowska, Glinice
Dzisiaj podczas przygotowywania obiadu przeżyłam nie mały szok. Bardzo się przestraszyłam. Nastawiłam lazanię i poszłam do salonu odpocząć. Po pół godzinie w kuchni zastały mnie kłęby dymu wydobywające się z wnętrza piekarnika. Proszę o błyskawiczną pomoc!

Potrzebuję serwisu do piekarnika do zabudowy

Chrobrego
Dzień dobry. Poszukuję doświadczonego fachowca, który zna się na urządzeniach nowoczesnej technologii. Mam bardzo dobry, kilkuletni sprzęt znanej marki. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Ostatnio tylko wyświetlacz mi szwankuje, po prostu nie działa, a lubiłam z niego korzystać. Proszę o serwis.

Naprawa piecyka gazowego Teka w okolicy

Nad Potokiem, Olsztyńska, Radom
Dość pilnie potrzebuję serwisu mojego urządzenia gastronomicznego. Zależy mi na szybkiej realizacji usługi, dlatego dobrze, jeśli firma mieściłaby się w pobliżu mojego domu. Problem tkwi w tym, że sprzęt się nie włącza. Proszę szybką o pomoc doświadczonego fachowca.

Jaka jest cena naprawy piekarnika gazowego MPM?

Radom, Perzanowskiej
Proszę o informację na temat przypuszczalnych kosztów serwisu wraz z diagnozą oraz dojazdem do mieszkania klienta w sprawie uszkodzonego urządzenia gastronomicznego, które nie dopieka potraw. Zmagam się już od tygodnia z tym problemem i wreszcie chciałabym go rozwiązać.

Naprawa piecyka gazowego marki Teka na jutro

Radom, Mariacka
Dzień dobry. Kieruję się do Państwa w sprawie nie w pełni sprawnego sprzętu w kuchni. Mam kłopot z bardzo głośno pracującym termoobiegiem. To strasznie uciążliwe. Chciałabym się zorientować w temacie orientacyjnych kosztów oraz dostępnego terminarza napraw.

Jaki jest czas naprawy piekarnika wolnostojącego Beko?

Radom, Borki
Witam bardzo serdecznie. Kiedy najprędzej mogłabym spodziewać się wizyty fachowca w moim domu w sprawie pozbycia się usterki mojego urządzenia w kuchni, które osiąga złą temperaturę?

Pomoc do piekarnika elektrycznego Amica pilnie potrzebna

Radom, Czarneckiego
Niestety, ale mam problem spory z mocą mojej kuchenki. Bardzo irytuje mnie fakt, że moje urządzenie nierówno piecze. Wypieki mi przez to zupełnie nie wychodzą. Proszę o wizytę technika.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502