Naprawa Kuchenek Radom

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Radom.
Wybrane zlecenia

Potrzebuję naprawy kuchenki wolnostojącej

Struga
Dzień dobry, mam problem z moim już dość leciwym urządzeniem w kuchni. Podczas przyrządzania potraw, kiedy nastawiam moc palnika na najmniejszą temperaturę, pole grzewcze działa niezmiennie na najwyższych, maksymalnych ustawieniach grzania. Przez to ciągle mi coś kipi. Proszę pomóc mi rozwiązać ten problem.

Jaki jest czas naprawy kuchenki gazowej?

Radom, Skaryszewska
Dzień dobry. Posiadam od kilku lat piecyk gazowy. Jak jest włączony palnik to wyczuwam mocny zapach gazu. Boje się, że coś jest nieszczelne. Oczekuje na szybki telefon od dobrego fachowca.

Pilnie do naprawy kuchnia gazowa Gorenje

Radom, Zwarta, Kaptur
Dobry wieczór. Posiadam urządzenie do pieczenia potraw i na szybko poszukuje fachowca, który mogłbymi pomóc z naprawą. Sprzęt jest podłączony do prądu i z tyłu urządzenia jak się dotknie lecą iskry. Próbowałam umyć urządzenie, ale obawiam się, że porazi mnie prąd. Prosze o szybki kontakt, aby usunąć tę usterkę. Czekam na szybką reakcję z Waszej strony.

Niesprawna kuchenka wolnostojąca

Borki, Radom
Witam serdecznie. Może Państwo będziecie mogli mi pomóc, bo od kilku dni poszukuję fachowca, ale niestety bezskutecznie. Mam ogromny problem z urządzeniem na gaz w kuchni. Niestety, ale podczas gotowania zupy połowa garnka mi wykipiała i zalała całą płytę. Chyba płyn wleciał w jakieś nefralgiczne miejsce, bo od tego czasu się nie włącza. Bardzo proszę o pomoc!

Kuchenka elektryczno-gazowa Indesit

Energetyków, Radom
Jestem zainteresowana naprawą maszyny gazowej. Palniki palą się nie równo. Boję się, że pewnego razu nie odpali się palnik prawidłowo i coś się stanie z tym ulatniającym się gazem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Państwa serdecznie.

Szukam do naprawy kuchenki MPM

Glinice, Złota, Radom
Dzień dobry. Mam maszynę elektryczną, która jest o szerokości 60 cm i jest wolnostojąca.Szukam mechanika właśnie do tego urządzenia. Zauważyłam, że nie świeci się w środku lampa. Czy wymieniacie takie części? Będę wdzięczna za informację zwrotną.

Jaka jest cena za naprawę kuchenki Candy?

Radom, Ustronie
Potrzebuję serwisanta, który naprawi maszynę elektryczną AGD. Jaki jest orientacyjny koszt naprawy, a także dojazd i diagnoza? Urządzenie jest wolnostojące i nie będzie problemu z dojściem. Proszę o wysłanie na maila ofertę cenową. Jak otrzymam informację to się z Państwem skontaktuje w celu naprawy.

Ile kosztuje naprawa kuchenki gazowej Amica?

Radom, Lubelska
Dzień dobry Państwu. Proszę o naprawdę pilne wsparcie któregoś z Waszych doswiadczonych serwisantów. Dwa palniki w mojej gazówce dziwnie syczą. Boje się, bo wiadomo, że z gazem nie ma żartów. Pomocy!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502