Naprawa Piekarników Otwock

Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Cena usługi może nie była najniższa, ale jej jakość wynagradza w 100% ten malutki minusik, zwłaszcza że była to naprawa piekarnika na miejscu. Fachowiec o ogromnej wiedzy, który pracuje bardzo skrupulatnie - widać, że bardzo lubi swój fach i świetnie się w nim odnajduje. Polecam."
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Mustfixit

Naprawa Piekarników Otwock
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie ukrywam, że trochę niestety trzeba było poczekać na wolny termin tej firmy, ale ostatecznie serwis piekarników gazowych stanął na wysokości zadania i sprzęt naprawił bardzo dobrze, bez konieczności poprawek. Generalnie polecam - warto na nich postawić."

 

Twój piekarnik nie grzeje lub wybija bezpieczniki w mieszkaniu? Nie wiesz, ile kosztuje naprawa piekarnika elektrycznego w Twojej okolicy? W takiej sytuacji rozwiązaniem będzie pomoc taniego i solidnego serwisu. Naprawek pomoże Ci znaleźć godną polecenia firmę AGD, która wykonuje usługi takie jak naprawa piekarników w Otwocku. Spotkasz tu ekspertów, którzy zdiagnozują usterkę i naprawią ją w krótkim czasie. Wybierz jeden z polecanych serwisów AGD z Otwocka i zadzwoń w celu omówienia szczegółów wizyty!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502