Naprawa Kuchenek Otwock

Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki z dojazdem dla tego specjalisty nie była wyzwaniem. Pan do zadania podszedł sumiennie i odpowiedzialnie, na miejscu był jeszcze tego samego dnia, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Jeszcze raz dziękuję za wykonaną pracę, telefon oczywiście zapisuję i polecam gorąco, a kontakt do pana pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego usług."
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis kuchenki z dojazdem polecam gorąco każdemu, kto ma problem ze swoim urządzeniem. Panowie do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie, szybko zdiagnozowali przyczynę usterki i kompleksowo zajęli się naprawą zasilania. Dodam również, że ci fachowcy oferują serwis pralki z dojazdem w bardzo przystępnej cenie, dlatego polecam ich usługi każdemu z podobnym problemem. Telefon do kontaktu sobie zostawiam."

 

Palnik gazowy nie trzyma płomienia? Słabe płomienie w kuchence? Urządzenie nie chce się włączyć? Interesuje Cię skuteczna naprawa AGD w Otwocku? Na stronie Naprawek.pl znajdziesz godne uwagi serwisy AGD, które wykonują zlecenia takie jak naprawa kuchenek gazowych oraz naprawa kuchenki elektrycznej w Otwocku. Partnerzy serwisu Naprawek to fachowcy, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu popartemu wieloma zakończonymi powodzeniem realizacjami wykonają każde zadanie. Zadzwoń do polecanego serwisu AGD i ciesz się wysoką jakością usług, na które zasługujesz!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502