Naprawa Kuchenek Łódź

Usługi Naprawy Kuchenek, Płyt Indukcyjnych i Pralek MBM Maciej Maryniak
4.6
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zdecydowanie polecam. Kuchenka padła, więc zadzwoniłem do tego serwisu. Pan przyjechał jeszcze tego samego dnia, wszystko sprawdził, do tego na miejscu zrobił dokładną wycenę. Za diagnozę nie wziął pieniędzy, a jedynie za naprawę. Polecam z całego serca ten serwis kuchenki z dojazdem za szybką i konkretną naprawę sprzętu."
ANNATECH MAGDALENA STASIAK
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki wolnostojącej przebiegła bez większych problemów. Pan okazał się solidnym fachowcem, takim pisanym przez duże "F". Do pracy przyjechał odpowiednio przygotowany, do tego był kulturalny oraz miły. Polecam z czystym sumieniem jego kompleksowe i niedrogie usługi, a telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość i pewnie jeszcze nieraz skorzystam z jego usług."
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa kuchenki do zabudowy Amica?

Retkinia, Maratońska
Witam Państwa. Mam pytanie odnośnie tego, czy bylibyście w stanie wymienić mi grzałkę w mojej kuchence elektrycznej? Mam wrażenie, że od kilku dni nie pracuje prawidłowo. Proszę o pomoc.

Ile kosztuje naprawa kuchenki gazowej Electrolux?

Łódź, Fabryczna, Północna
Od kilku dni borykam się z problemem dotyczącym nie w pełni sprawnej gazówki. Kłopot z nią jest taki, że płomień palnika na początku załącza się, jednak po krótkim czasie gaśnie. Nie jestem więc w stanie gotować. Proszę o szybki i skuteczny serwis!

Jaki jest orientacyjny czas naprawy kuchenki elektryczno-gazowej Amica?

Łódź, Bałuty, Warszawska
Witam serdecznie. Nie potrafię poradzić sobie z usterką, która dotknęła moje urządzenie kuchenne. Część dolna - piekarnik, chodzi bez zarzutu. Dobrze i równo dopieka oraz reaguje na zmiany temperatur. Gorzej z płomieniem. Niestety, ale prawdopodobnie to problem z iskrownikiem. Po prostu ogień się nie załącza. Czy mogłabym liczyć na niemal natychmiastową wizytę serwisanta w moim domu?

Potrzebuję naprawy płyty gazowej Boscha

Łódź, Milionowa
Witam. Moje urządzenie przyprawia mnie o zawrót głowy. Jestem świadoma tego, że 12- letni sprzęt może powoli stawać się awaryjny. Ale kiedy zauważyłam, że płomień ma inny niż zwykle kolor - jest lekko zielonkawy, to bardzo się przestraszyłam. Bardzo proszę o jak najszybszą naprawę w niskiej cenie.

Popsuta kuchenka Ravason

Kongresowa, Górna
Dzień dobry. Mam problem z moim urządzeniem gastronomicznym. Od kilku dni nie jestem w stanie go włączyć. Sprzęt w ogóle nie reaguje na próby załączenia. Odłączałam go już od prądu, resetowałam i dalej nic. Możecie pomóc mi w usunięciu tej usterki?

Szukam technika od reperacji kuchenek elektrycznych Electroluxa

Augustów, Łódź, Zakładowa
Dzień dobry. Bardzo pilnie potrzebuję wizyty doświadczonego fachowca od urządzeń AGD w moim domu, ponieważ moje urządzenie robi zwarcie. Kiedy tylko je włączam - wyskakują korki. Niebędna będzie Wasza interwencja!

Niesprawna kuchenka elektryczna Indesit

Łódź
Witam. Mam urządzenie gastronomiczne na prąd, razem z piekarnikiem. Niestety, ale płyta grzewcza nie działa tak jak powinna. Jedno pole cały czas grzeje. Chyba coś się zacięło. Nie wiem czy to problem z kurkiem, czy z mechanizmem, ale musiałam odłączyć sprzęt od zasilania, bo nie byłam w stanie inaczej zatrzymać grzania palnika. Proszę o pomoc!

Naprawa kuchni gazowej Beko w okolicy

Łódź, Świętej Teresy, Marianów
Dzień dobry. Potrzebuję fachowca w pobliżu mojego domu, który mógłby przyjść i zdiagnozować dlaczego moje urządzenie w kuchni nie działa. Płomień się nie zapala. Może to być problem z pokrętłem, ale szerze mówiąc nie znam się na tym i wolałabym, żeby obejrzał to doświadczony fachwoeic. Poproszę o szybką reakcję!

Niesprawna maszynka elektryczna Indesit

Zachodnia
Witam. Czy ktoś z Pańskiej firmy mógłby zająć się wymianą pokręteł w mojej kilkuletniej kuchence? Te obecne się już wysłużyły i bardzo luźno chodzą. Proszę o szybką realizację usługi.

Ile wyniesie naprawa kuchenki gazowej?

Widzew, Łódź
Witam serdecznie. Mam ogromny problem z zapalarką w mojej gazówce. Kiedy jej użyłam jakby się zacięła. Przez cały czas "pstryka". Obawiam się trochę, no bo wiadomo z ogniem i gazem nie ma żartów. Serdecznie proszę o błyskawiczną reakcję doświadczonego technika oraz przekazanie informacji na temat orientacyjnych kosztów tej usługi.

 

Twoja kuchenka nie chce się uruchomić pomimo kilku przeprowadzonych prób? A może urządzenie ma uszkodzony programator? W takich sytuacjach konieczna będzie pomoc rzetelnego i cenionego na lokalnym rynku serwisu AGD z Łodzi. Na stronie Naprawek możesz liczyć na pomoc uczciwych i profesjonalnych serwisów kuchenek gazowych i elektrycznych. Postaw na wykwalifikowanych fachowców od naprawy kuchenek gazowych z Łodzi, którzy szybko, tanio i solidnie naprawią Twój sprzęt. Zadzwoń do specjalisty od naprawy sprzętu AGD już dziś.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502