Naprawa Pralek Łódź

Usługi Naprawy Kuchenek, Płyt Indukcyjnych i Pralek MBM Maciej Maryniak
4.6
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Długo szukałem serwisu, który oferuje naprawę pralki z dojazdem i w końcu trafiłem na tą firmę. Jestem w pełni zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie ci panowie. Do tego udzielili cennych porad, jak w przyszłości radzić sobie z tego typu problemami. Dziękuję serdecznie. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie, solidnie i fachowo, a ja z ręką na sercu mogę polecić ich usługi wszystkim."
Wybrane zlecenia

Łódź
Witam . Pralka pobiera wodę natomiast kompletnie nie pierze i za chwile wszystkie kontrolki migają i się resetuje

Potrzebny serwis pralki Whirlpool w pobliżu mojego domu

Bałuty, Mimozy
Muszę natychmiast umówić się z serwisantem odnośnie diagnozy oraz naprawy mojego automatu piorącego. To już dość stary sprzęt, jeszcze taki ładowany góry jak to kiedyś było. Obecnie skacze podczas wirowania po całym pomieszczeniu. Bardzo to utrudnia życie. Pomocy!

Niesprawna pralka automatyczna marki Bosch

Łódź, Uniwersytecka, Fabryczna
Witam serdecznie. Zgłaszam się do Państwa, ponieważ mój automat uległ uszkodzeniu. Nie jestem fachowcem w tym zakresie, dlatego nie wiem dokładnie jaki jest problem. Dlatego też mogę po krótce opisać co się dzieje, by technik miał ogląd sytuacji. A mianowicie mój sprzęt cieknie od spodu oraz wydaje z siebie bardzo głośne dżwięki. Czy któryś z doświdczonych techników mógłby się tym zająć?

Naprawa Electrolux

Drewnowska, Stare Miasto
Standardowo raz na tydzień robię pranie i niemalże odruchowo wrzucam wszystkie ubrania i czekam, aż dany program mycia zakończy pracę urządzenia. Po zakończeniu cyklu płukania, okazało się, że woda nadal stoi w moim sprzęcie. Wydaje mi się, że przesadziłam z ilością ubrań i dlatego mam teraz ten problem ze stojącą wodą. Czy jest jakiś sposób, gdzie sama mogłabym sobie poradzić?

Automat LG

Łódź, Liściasta, Julianów
Podczas wirowania prania zauważyłam, że jest ciągle pobierana woda. Czy to normalny proces? Wcześniej przyznam szczerze, że nie przyglądałam się w czasie prania. Dlatego teraz nie wiem, czy tak ma być, czy jednak jest coś do naprawy.

Niedziałająca pralka automatyczna marki Indesit

Łódź, Rydzowa
Dzień dobry. Czy Pańska firma zajmuje się przeglądem, diagnozą oraz naprawą sprzętów absolutnie każdej marki? Moje urządzenie stoi niesprawne już od kilku dni, ponieważ do tej pory nie znalazłam fachowca serwisującego tę markę. Sytuacja może okazać się dość poważna, ponieważ mój automat nie wiruje. Proszę o informację zwrotną z Waszej strony.

Ile kosztuje serwis pralki Samsung?

Kasprzaka, Łódź
Proszę poinformować mnie o orientacyjnej cenie naprawy automatu, wyprodukowanego w Polsce w 2005 roku. Problem jest taki, że urządzenie nie pobiera wody. Mam małe dziecko, dlatego potrzebuje pilnej reakcji technika, bo u mnie to urządzenie jest ciągle w ruchu.

Jaki jest koszt serwisu pralki Miele?

Armii Krajowej, Retkinia, Łódź
Moje urządzenie wczoraj całkowicie stanęło, przestało pracować i reagować jakkolwiek na moje próby włączenia i uruchomienia programu piorącego. Prędzej był już z nim problem, ale objawiał się tylko głośnym chodzeniem i hałaśliwą pracą. Proszę o wysłanie do mnie doświadczonego fachowca z Waszej firmy.

Popsuta pralka AEG

Łódź, Paradna, Górna
Dzień dobry. Mój kilkunastoletni automat piorący z dnia na dzień zaczął szwankować i teraz wcale nie odwirowuje wody. Ostatnio mój wnuk tam coś majstrował. Naciskał różne guziczki jak się bawił. Czy to możliwe, że coś poprzestawiał? Czy mogę liczyć na pomoc któregoś z profesjonalistów w tym zakresie?

W jakim czasie mogę liczyć na przegląd sprzętu Amica?

Widzew, Pomorska
Witam serdecznie. Proszę o udostępnienie mi informacji na temat możliwości jak najszybszego terminu realizacji diagnozy oraz rozwiązania problemu cieknącego od spodu automatu? Chcę skorzystać z pierwszej dostępnej daty. Proszę przyślijcie mi jednego z kompetentnych doświadczonych techników z Waszej firmy.

W jakim czasie możliwa będzie naprawa pralki Indesit?

Łódź
Jak wygląda procedura pogwarancyjnego serwisu niesprawnego automatu, na którym wyskoczył kob błędu: "E18/F18"? Co więcej, od pewnego czasu mam wrażenie, że sprzęt nie grzeje wody, przez co ubrania nie są tak czyste jak powinny. Kiedy mogłabym zapisać się na wizytę jakiegoś doświadczonego w takich serwisach fachowca? Reflektuję na pierwszy dostępny termin i proszę o kontakt w tej sprawię.

 

Programator w Twojej pralce uległ uszkodzeniu? Urządzenie nie wiruje? Próba rozwiązania takich problemów „na własną rękę” może okazać się nieskuteczna. Wystarczy wybrać rzetelny i niedrogi serwis pralek z Łodzi, a problem zniknie sam. Na stronie Naprawek czekają na Ciebie doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści od naprawy pralek z Łodzi, którzy kompleksowo naprawią Twój sprzęt. Postaw na fachowców, którzy do każdego ze zleceń podchodzą indywidualnie i z największą dokładnością. Zadzwoń do wybranego serwisu AGD i umów się na termin naprawy pralki.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502