Naprawa Kuchenek Dąbrowa Górnicza

Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Full Serwis AGD Mateusz Puszek

Naprawa Kuchenek Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam z ręką na sercu ten serwis kuchenki elektrycznej. Panowie mili i kulturalni zadanie wykonali solidnie i sumiennie, a praca nie była dla nich żadnym problemem. Byłem również mile zaskoczony ceną, która okazała się naprawdę przystępna. Polecam gorąco, a kontakt do panów oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość i pewnie jeszcze nieraz będę korzystał z ich kompleksowego wsparcia."
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Kuchenek Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Problemem był słabszy płomień palnika, więc wspólnie zdecydowaliśmy zadzwonić do tego specjalisty, który okazał się sumiennym, rzetelnym i uczciwym fachowcem. Pracę wykonał bardzo dobrze, choć przyznam szczerze, że praca trochę trwała. Najważniejszy był jednak efekt, a ten okazał się zadowalający. Polecam gorąco, a kontakt do pana oczywiście zapisuję i polecam na przyszłość jego kompleksowe usługi. Cieszę się, że pan oferuje naprawę kuchenek na miejscu."
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena za naprawę płyty gazowej Beko?

Konstytucji, Dąbrowa Górnicza
Szukam dobrego mechanika do naprawy mojej kuchni, która jest na gaz. Przede wszystkim zależy mi na szybkim wykonaniu naprawy, bo dwa palniki w ogóle się nie zapalają. Prawdopododnie zostały zalane jak ostatnio sprzątałam. Proszę o kontakt.

Popsuta kuchenka Amica

Strażacka, Dąbrowa Górnicza
Mam niecierpiący zwłoki problem ze sprzętem! Moje elektryczne urządzenie dzisiaj rano podczas gotowania zrobiło spięcie w moim domu i przez klilka godzin siedziałam bez prądu, ponieważ nie potrafiłam sama zdiagnozować źródła problemu. Proszę o szybką interwencję, któregoś z Waszych fachowych techników!

Maszynka gazowa Electrolux

Skowronkowa, Dąbrowa Górnicza
Witam serdecznie. Chciałabym się na początek dowiedzieć w jakiej cenie są u Pańwa diagnozy i dojazd do klienta? Ostatnio zauważyłam, że moja kuchenka gazowa nie pracuje na 100 procent. Nie wiem, czy to wina urządzenia, czy nowego dostawy gazu. Czy macie wolne terminy jeszcze np. dziś? Czekam na szybki kontakt.

Fachowiec do kuchenki elektrycznej

Dąbrowa Górnicza, Szarotki
Dzień dobry. Mogłabym liczyć na pomoc któregoś z Pańskich fachowców? Niestety, ale zupa mi wykipiała, tym samym zalewając praktycznie całą płytę i w tym momencie doszło do spięcia w domu. Wywaliło korki i nie mam prądu od godziny w całym mieszkaniu. Interesuje mnie błyskawiczna interwencja Waszego serwisu.

Potrzebuję naprawy kuchenki elektrycznej MPM

Sztorcowa, Dąbrowa Górnicza
Witam serdecznie. Obsługujecie Państwo także urządzenia AGD tej marki? Posiadam sprzęt na siłę w zabudowie, kupiony około osiem lat temu. W Internecie wyczytałam, że może być to problem z uszkodzonym modułem sterującym, ponieważ jedno pole grzewcze mi wysiadło. Serdecznie proszę o możliwie najszybszą reakcję profesjonalnego technika.

Naprawa kuchenki gazowo-elektrycznej Amica na jutro

Dąbrowa Górnicza, Tysiąclecia
Macie Państwo jutro jakiś wolny termin naprawy urządzenia gastronomicznego? Płyta jest gazowa, a piekarnik elektryczny. No i niestety jeden z palników zupełnie mi się nie pali. Proszę o dość szybką wizytę serwisanta.

 

Jeden z palników w Twojej kuchence nie działa? Naprawa sprzętów domowych bywa kłopotliwa, dlatego też w przypadku wystąpienia awarii najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty od naprawy AGD. Na stronie Naprawek możesz liczyć na pełne wsparcie serwisów kuchenek z Dąbrowy Górniczej, których fachowcy do każdej naprawy kuchenki podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zaufaj ich wiedzy, umiejętnościom, specjalistycznym narzędziom i zadzwoń do fachowca z wybranego serwisu AGD z Dąbrowy Górniczej jeszcze dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502