Naprawa Pralek Dąbrowa Górnicza

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski

Naprawa Pralek Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam z całego serca usługi tego specjalisty. To bez wątpienia prawdziwy fachowiec z bogatym doświadczeniem, który z naprawą bębna poradził sobie bardzo dobrze. Naprawa pralki z dojazdem nie zajęła mu dużo czasu, urządzenie działa już bardzo dobrze, co pozwoliło mi zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo inaczej musiałbym kupić nową. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, z pewnością będę dzwonił do niego jeszcze wiele razy."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Full Serwis AGD Mateusz Puszek

Naprawa Pralek Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony pracy, jaką wykonał dla mnie ten Pan. Naprawa pralki na miejscu nie była zbyt kosztowna - wystarczyła wymiana fartucha. Pan zadanie wykonał solidnie i uczciwie. Polecam z całego serca, a telefon kontaktowy do pana pozostawiam sobie na przyszłość."
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Pralek Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam z ręką na sercu ten serwis pralki. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem. Chodziło o wymianę elektrozaworu, z którą poradzili sobie bardzo dobrze. W przyszłości na pewno będę jeszcze korzystał z fachowej pomocy tych specjalistów. Polecam, a numer telefonu pozostawiam sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Naprawa pralki AEG

Pogoria, Dąbrowa Górnicza
Witam serdecznie. Moje urządzenie od kilku dni nie w pełni realizuje swoje funkcje. Ubrania nie są dobrze doprane. W Internecie czytałam, że to może być kwestia zapchanego filtra. Czy któryś z Waszych serwisantów mógłby zjawić się w miare szybko i go wymienić?

Potrzebuję naprawy pralki LG

Aleja Tadeusza Kościuszki, Dąbrowa Górnicza
Dzień dobry Państwu. Moje urządzenie nie działa tak jak należy. Kiedy wczoraj po zakończonym programie wyjęłam ręczniki z bębna w ogóle nie pachniały swieżością. Kiedy otworzyłam szufladkę okazało się, że jest ona pełna. Wniosek z tego taki, że moje urządzenie w ogóle nie pobiera proszku. Proszę o wizytę.

Naprawa pralki

Hallerczyków, Dąbrowa Górnicza
Jaka jest cena dojazdu do klienta i wykonania takiej prostej usługi jak odblokowanie drzwiczek i ich naprawa? Dzisiaj po wykonanym praniu nie chcą się już otworzyć. Na panleu świeci się ikonka końca programu, ale ta od blokady jest wyłączona jakby były otwarte.

Przegląd pralki Siemens

Wiejska, Dąbrowa Górnicza
Pilnie poszukuję serwisu zdolnego do przyjechania jeszcze najlepiej dzisiaj. Coś mi się stało z automatem i chyba nie pobiera wody. Wstawiłam pranie a ono po 2 godzinach całe suche. Pomyślałam że może się nie włączyła w ogóle, ale zbiorniczki na płyn i proszek puste to dziwne aż. Uruchomiłam ponownie i postanowiłam poczekać, wyszło tak że wydawało się jakby pracowała bo dźwięk był, ale w momencie kiedy chciała nabierać wodę robiło się głośne buczenie i brak rezultatu.

Automat Electrolux

Dąbrowa Górnicza
Dzień dobry. Chyba popsuła mi się pralka, a raczej jej programator. Nie każdy tryb działa i czasami nie łapie przycisku jak wciskam. Przestał mi działać jeden z najczęściej używanych trybów więc piorę w zastępczym, ale już czuć różnicę w jakości tkaniny po paru takich praniach. Chciałbym, żeby ktoś się temu przyjrzał i spróbował naprawić

Serwis pralki Candy

Cupiała, Dąbrowa Górnicza
Witam Państwa. Miałem w planach dzisiaj gruntowne sprzątanie łazienki, także rozkręciłem sobie zabudowe, powyjmowałem szafki i jakie było moje zdziwienie kiedy odsuwałem automat a tam kałuża wody. Nie wiem czy cieknie ona od spodu czy z innego miejsca, ponieważ nie udało mi się tego zaobserwować. Skąd może to wylatywać i co w takiej sytuacji zrobić?

 

Wirowanie wprawia Twoją pralkę w taniec, dla którego powierzchnia łazienki jest za mała? Nie czekaj na uszkodzone płytki, tylko skontaktuj się z serwisem pralek jak najszybciej. Naprawę pralek w Dąbrowie Górniczej możesz zlecić jednemu z serwisów AGD, które współpracują z Naprawek.pl. Prezentujemy wyłącznie usługi fachowców, którzy w swoim zawodzie nie znaleźli się przypadkowo i doskonale znają się na wykonywanej pracy. Naprawa lodówek, którą im zlecisz będzie nie tylko maksymalnie szybka, ale i solidna, a przy tym niedroga. Zadzwoń do nich już teraz!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502