Instalacje Elektryczne Zamość

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny oraz Naprawa Okien Jot Żet Jacek Żukowski
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem tej firmie podłączenie instalacji trójfazowej w moim domu i złego słowa nie mogę powiedzieć. Widać, że panowie są elektrykami z zamiłowania, bo doskonale znają się na swojej pracy i starannie ją wykonują. Na docenienie zasługuje na pewno również cennik, który wcale nie jest specjalnie wygórowany. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Nie pożałujecie."
Usługi Dla Domu, Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawy Drzwi Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie dotyczyło montażu instalacji elektrycznej w domu i cieszę się, że to właśnie tej firmie powierzyłem to zadanie. To prawdziwi profesjonaliści, jakich obecnie mało na rynku, na dodatek mają niezwykle przystępny cennik. Usługa od samego początku do końca zrealizowana zgodnie z moimi oczekiwaniami."
Wybrane zlecenia

Podłączenie instalacji fotowoltaicznej w bloku na już

Świętego Piątka
Na kiedy można byłoby się z państwem umówić na zamontowanie fotowoltaiki na dachu? Od razu powiem, że cieszyłbym bym się bardzo, gdybyście zapisali mnie na możliwie jak najszybszy termin. Wszystko jest już gotowe, wystarczy dokończyć rozpoczętą pracę.

Wymiana rozdzielni - cena

Słoneczny Stok
Chciałbym się państwa zapytać o cennik według jakiego państwo działają. Dzwoniłem już w wiele miejsc, ceny są bardzo zróżnicowane. Chodzi o zamontowanie nowej skrzynki rozdzielczej w domu.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502