Elektryk Zamość

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny oraz Naprawa Okien Jot Żet Jacek Żukowski
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Współpraca była bardzo miła, a pan okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Z naprawą instalacji elektrycznej poradził sobie znakomicie. Robota została dobrze zrobiona. Na uwagę zasługuje terminowość, fachowe doradztwo oraz atrakcyjny cennik usług. Polecam z ręką na sercu, telefon zapisuję sobie w razie potrzeby. "
Karolówka
Usługi Dla Domu, Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawy Drzwi Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Potrzebne nam było gniazdko na balkonie, bo żona chciała postawić tam dodatkową zamrażarkę. Elektryk przyjechał do nas punktualnie z wszystkimi niezbędnymi narzędziami i zajął się montażem gniazdka od ręki. Pracował bardzo sprawnie i czysto, co bardzo doceniam. Zdecydowanie zasłużył na bardzo dobrą ocenę."
Jana Zamoyskiego
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-08-25 Zamość
Naprawa lub wymiana domofonu (potrzebna kontrol) , czy jest możliwość otrzymać usługę w godzinach popołudniowych ? Dziękuje

Szukam fachowca z pogotowia elektrycznego

2021-02-23 Powstańców, Zamość
Witam. Mam pytanko - czy oferują państwo usługi dotyczące gniazdek elektrycznych? Chciałbym zlecić serwisantowi wymianę kilkunastu gniazdek w domku jednorodzinnym, demontaż i założenie nowych. Ile wyniosłaby cena za taki serwis? Jest to mniej więcej 11-13 kontaktów. Jeśli to możliwe, prosiłbym o kontakt telefoniczny.

Ile kosztuje podłączenie elektryczne

2021-02-13 Zamość, Mieszka I
Witam, piszę ponieważ chciałbym zapytać o cenę usługi elektryka w waszej firmie. W moim mieszkaniu nieustannie wyrzuca korki za każdym razem gdy chce skorzystać z jakiegoś urzadzenia elektrycznego.

Instalacja elektryczna na już

2020-10-30 Wiśniowa, Zamość
Dzień dobry. Od kilku dni poszukuję fachowca od elektryki z dobrymi opiniami, który świadczy takie usługi jak montaż i instalowanie. Jestem zainteresowany połączeniem piekarnika elektrycznego w mieszkaniu. Sprzęt jest już zakupiony, czeka na instalacje. Sam niestety nie wiem, jak się za to zabrać. Czy można umówić się z serwisantem na jutro rano?

Interesuje mnie cena za naprawę awarii

2020-09-22 Jesienna, Zamość
Proszę mi napisać, ile u Państwa kosztuje mniej więcej usunięcie usterki przez doświadczonego elektryka? Jakieś urządzenie w mieszkaniu co jakiś czas regularnie jakieś 5 razy w miesiącu powoduje wybicie bezpieczników, nie wiem, co to dokładnie jest, chciałbym się skonsultować najpierw ze specjalistą.

Jaki jest czas oczekiwanie nie usunięcie awarii elektrycznej?

2020-07-25 Zamość, Zamknięta
Mój ojciec sam zabrał się za przeróbki w mieszkaniu, a że jest już w podeszłym wieku to zrobił jedną rzecz nieumiejętnie i przewiercił kabel od telewizora. Urządzenie RTV nie działa, jest uszkodzony przewód, potrzebna szybka pomoc elektryka. Proszę o informację, kiedy macie wolne terminy najwcześniejsze?

Znalezienie kompetentnych elektryków w Zamościu, którzy oferują tanie usługi elektryczne to zadanie dość trudne, a znalezienie dyspozycyjnego i gotowego do pracy w weekendy i święta pogotowia elektrycznego jest jeszcze trudniejsze. Na szczęście na stronie Naprawek.pl bardzo szybko znaleźć można wysoko oceniane zakłady elektryczne, których pracownicy bez problemu rozwiążą każdy problem, bez względu na stopień trudności.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502