Elektryk Zamość

JOT ŻET Jacek Żukowski
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Doskonale wiem, jak istotne jest szybkie i skuteczne działanie w przypadku każdej awarii. Naprawa okien musi przebiegać tylko w taki sposób. Zdaję sobie z tego sprawę i terminowość oraz rzetelność to dla mnie podstawowe priorytety. Dzięki
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne, Naprawy Drzwi i Usługi dla Domu Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
29.03.2021 Zamość Karolówka
Potrzebne nam było gniazdko na balkonie, bo żona chciała postawić tam dodatkową zamrażarkę. Elektryk przyjechał do nas punktualnie z wszystkimi niezbędnymi narzędziami i zajął się montażem gniazdka od ręki. Pracował bardzo sprawnie i czysto, co bardzo doceniam. Zdecydowanie zasłużył na bardzo dobrą ocenę.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam fachowca z pogotowia elektrycznego

2021-02-23 Powstańców, Zamość
Witam. Mam pytanko - czy oferują państwo usługi dotyczące gniazdek elektrycznych? Chciałbym zlecić serwisantowi wymianę kilkunastu gniazdek w domku jednorodzinnym, demontaż i założenie nowych. Ile wyniosłaby cena za taki serwis? Jest to mniej więcej 11-13 kontaktów. Jeśli to możliwe, prosiłbym o kontakt telefoniczny.

Ile kosztuje podłączenie elektryczne

2021-02-13 Zamość, Mieszka I
Witam, piszę ponieważ chciałbym zapytać o cenę usługi elektryka w waszej firmie. W moim mieszkaniu nieustannie wyrzuca korki za każdym razem gdy chce skorzystać z jakiegoś urzadzenia elektrycznego.

Instalacja elektryczna na już

2020-10-30 Wiśniowa, Zamość
Dzień dobry. Od kilku dni poszukuję fachowca od elektryki z dobrymi opiniami, który świadczy takie usługi jak montaż i instalowanie. Jestem zainteresowany połączeniem piekarnika elektrycznego w mieszkaniu. Sprzęt jest już zakupiony, czeka na instalacje. Sam niestety nie wiem, jak się za to zabrać. Czy można umówić się z serwisantem na jutro rano?

Interesuje mnie cena za naprawę awarii

2020-09-22 Jesienna, Zamość
Proszę mi napisać, ile u Państwa kosztuje mniej więcej usunięcie usterki przez doświadczonego elektryka? Jakieś urządzenie w mieszkaniu co jakiś czas regularnie jakieś 5 razy w miesiącu powoduje wybicie bezpieczników, nie wiem, co to dokładnie jest, chciałbym się skonsultować najpierw ze specjalistą.

Jaki jest czas oczekiwanie nie usunięcie awarii elektrycznej?

2020-07-25 Zamość, Zamknięta
Mój ojciec sam zabrał się za przeróbki w mieszkaniu, a że jest już w podeszłym wieku to zrobił jedną rzecz nieumiejętnie i przewiercił kabel od telewizora. Urządzenie RTV nie działa, jest uszkodzony przewód, potrzebna szybka pomoc elektryka. Proszę o informację, kiedy macie wolne terminy najwcześniejsze?

Zobacz również inne usługi w mieście Zamość

732 080 502