Instalacje Elektryczne Łódź

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Instalacje Elektryczne Łódź
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie obejmowało instalację trójfazową, a konkretniej mówiąc jej przegląd. Martwiłam się z początku, ile będzie kosztowała taka usługa, ale na szczęście koszt zaproponowany przez fachowca był przystępny i jak najbardziej adekwatny do wykonanej pracy. Polecam usługi tej firmy z czystym sumieniem."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Naprawy Klimatyzacji Mój Klimat Maciej Błaszczyk
4.7
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wszystko prędzej czy później będzie wymagało wymiany. Nie inaczej było z instalacją elektryczną w moim domu, która była przestarzała. Ten elektryk doskonale wywiązał się ze zleconej mu wymiany instalacji elektrycznej. Do sprawy podszedł poważnie i odpowiedzialnie, a wykonanie? Chyba lepiej już nie można było tego zrobić. Zaskoczyła mnie również cena usługi, która była naprawdę przystępna."
Serwis Elektryczny El-Monter Damian Pydyn
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem tej firmie montaż skrzynki z bezpiecznikami i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko zostało wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami, na dodatek cena była bardzo przystępna jak na stawki w tym mieście. Numer już oczywiście zapisałem i na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z oferty. Takich fachowców warto mieć pod ręką."
Elektryk Em-Kam Kamil Sawicki
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Elektryk Em-Kam Kamil Sawicki

Instalacje Elektryczne Łódź
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jest to bez wątpienia jeden z lepszych fachowców od elektryki działający w okolicy. Zleciłem temu panu wymianę przewodów w firmie i z zadaniem tym poradził sobie bezbłędnie, choć nie obyło się oczywiście bez kilku trudności w trakcie. Ze wszystkiego jednak wyszedł z podniesioną głową. Polecam, bo tego specjalistę nie przerażają nieprzewidziane sytuacje. Dodatkowo ma przystępne ceny."
Serwis Elektryczny, Hydrauliczny i Naprawa Klimatyzatorów Jaksyl Sylwia Gebler
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie obejmowało wymianę przewodów w moim domu. Choć fachowcy mieli małe opóźnienie, to jednak zadanie wykonali solidnie i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Dodatkowo o spóźnieniu poinformowali mnie z trasy, więc aż tak się nie gniewam. Cena też była niczego sobie. Jak najbardziej mogę Państwu zarekomendować ten serwis."
Usługi Elektryczne oraz Serwis Naprawy Urządzeń AGD i Komputerów Annatech Magdalena Stasiak
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Firma wykonywała przegląd instalacji elektrycznej w moim domu, z czym zresztą poradziła sobie bardzo dobrze. Z usług tych fachowców korzystam już od dłuższego czasu i do tej pory mnie nie zawiedli. Polecam gorąco, bo to zdecydowanie jedni z lepszych elektryków w okolicy. W dodatku mają przystępne stawki, które nie naciągają klienta na wygórowane koszty."
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Serwis Klimatyzatorów JPG Ryszard Hamankiewicz
4.9
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło instalacji elektrycznej w moim domu, a konkretniej jej przeglądu i sprawdzenia. Jestem zadowolony zarówno z wykonanej usługi, jak i z ceny, która w moim odczuciu była bardzo przystępna. Polecam mocno tę firmę, jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany. Na pewno nie pożałujecie."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Instal Krzysztof Krawczyk
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło sprawdzenia instalacji elektrycznej w bloku, czym na moje wezwanie zajął się ten fachowiec. Na plus zasługuje tutaj prędkość jego reakcji, bo na miejscu stawił się jeszcze tego samego dnia, mimo napiętego grafiku. Usługę wykonał sprawnie i solidnie, a zaproponowany koszt był jak najbardziej współmierny do zakresu wykonanej pracy. Polecam mocno."
Usługi Hydrauliczne i Ślusarskie Maciej Dobrzyński
4.8
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
W przypadku nagłych awarii hydraulicznych czy tych dotyczących zamków do drzwi, nie pozostaje Ci nic innego, jak niezwłoczny kontakt z solidnymi, cieszącymi się uznaniem fachowcami. Zgłoś się do tego zakładu i oczekuj na natychmiastową realizację ...
Serwis będzie dostępny od dnia 26.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Wymiana rozdzielni

2021-09-20 Retkinia
W jakiej cenie będzie renowacja instalacji elektrycznej? Potrzebuję doświadczonego i fachowego elektryka, który przeprowadzi remont w instalacji w moim domu. Dom jest dosć stary, jeszcze po moich dziadkach więc wymaga pilnej renowacji instalacji.

Potrzebne na już podłączenie instalacji fotowoltaicznej

2021-09-20 Retkinia, Łódź
W jakiej cenie jest podłączenie instalacji fotowoltaicznej? Szukam technika z uprawnieniami, który będzie mógł sprawnie wykonać usługę. Zależy mi na czasie. Oczywiście chciałbym też podpytać o cenę usługi elektrycznej. Czy moge liczyc na wasza pomoc?

Ile kosztuje montaż skrzynki z bezpiecznikami

2021-08-26 Ruda, Łódź
Witam serdecznie, prowadzę nieduży salon fryzjerski i w przyszłym tygodniu planuję remont instalacji elektrycznej. Szukam fachowca, który będzie mógłb przyjechać do salonu i zdjąc starą skrzynkę z bezpiecznikami oraz założyć nowiutką, która została już zakupiona. Czy możemy się umówić na przyszły tydzień?

Potrzebny na już montaż rozdzielni

2021-07-21 Złotno
Dzień dobry państwu. Byłam już umowiona z zaprzyjaźnionym elektrykiem, ale niestety się poważnie pochorował i nie jest w stanie wykonać u mnie usługi. Potrzebuję niezwłocznie zamówić usługę elektryczną do mojego domu. Robię remont starej instalacji i wszystko jest rozgrzebane. Czy mogę zamówić bardzo dobrego fachowca, który to dokończy? W jakiej cenie jest taka usługa?

Fachowe podłączenie instalacji trójfazowej

2021-07-20 Ruda, Łódź
Witam, właśnie przeglądam oferty w internecie w poszukiwaniu elektryka z uprawnieniami. W starym domu rodzinnym jest równie stara instalacja elektryczna, która wymaga natychmiastowej modernizacji gdyz istnieje ryzyko pożaru. Już raz było o krok od tragedii więc liczę, że uda się szybko zalatwić ten temat.

Jaka jest cena wymiany rozdzielni

2021-07-07 Bałuty, Łódź
Witam państwa. Wykonuję remont instalacji elektrycznej i poszukuję jakiegoś fachowca, który wykona modernizację starej instalacji. Szukam doświadczonego elektryka, koniecznie z uprawnieniami. Już niejednokrotnie przejechałem się na uczciwości fachowców więc liczę, że akurat Wy mnie nie zawiedziecie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502