Pogotowie Elektryczne Łódź

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jeden z lepszych elektryków działających w pobliżu. W moim mieszkaniu ciągle wywalało korki i nie wiedziałam, co mam z tym zrobić. Ten fachowiec od razu wiedział, gdzie leży problem. Sprawnie zajął się naprawą, a zaproponowana przez niego cena nie była wygórowana. Polecam, jeśli komuś zależy na kimś rzetelnym i tanim."
Chojny
Usługi Hydrauliczne i Ślusarskie Maciej Dobrzyński
4.8
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
W przypadku nagłych awarii hydraulicznych czy tych dotyczących zamków do drzwi, nie pozostaje Ci nic innego, jak niezwłoczny kontakt z solidnymi, cieszącymi się uznaniem fachowcami. Zgłoś się do tego zakładu i oczekuj na natychmiastową realizację ...
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Naprawy Klimatyzacji Mój Klimat Maciej Błaszczyk
4.7
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam z czystym sumieniem współpracę z tym pogotowiem elektrycznym. Ich pomoc okazała się nieoceniona, kiedy doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, szybko i co najważniejsze, skutecznie rozwiązali problem. Wszystko przybiegło zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, a do tego w miłej atmosferze. Polecam serdecznie!"
Łódź, 10 Lutego
Elektryk Em-Kam Kamil Sawicki
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Elektryk Em-Kam Kamil Sawicki

Pogotowie Elektryczne Łódź
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk zajął się usunięciem zwarcia w moim domu i muszę powiedzieć, że z zadania wywiązał się znakomicie. Sprawa była poważna, dlatego cieszę się, że tak szybko zareagował na moje zgłoszenie i przybył na miejsce niedługo po skończeniu rozmowy telefonicznej. Cena też była całkiem rozsądna. Dziękuję za pomoc!"
Chojny, Łódź
Darmowy dojazd
Potrzebujesz pomocy doświadczonego elektryka, który sprawnie zmodernizuje Twoją instalację elektryczną? Zgłoś się do tej firmy i przekaż wszystkie zadania, które wymagają natychmiastowej interwencji. Fachowcy mają wszelkie niezbędne kwalifikacje i szybko ...
Serwis Elektryczny, Hydrauliczny i Naprawa Klimatyzatorów Jaksyl Sylwia Gebler
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W moim mieszkaniu pojawiło się spięcie, więc zależało mi na znalezieniu solidnego elektryka na cito. Miałam szczęście, że ten pan pracował całodobowo i zgodził się do mnie przyjechać mimo późnych godzin wieczornych. Zaproponowane przez niego działania dały pożądane efekty. Jestem pod wrażeniem jego wysokich kompetencji i umiejętności. Polecam."
Widzew, Łódź
Usługi Elektryczne oraz Serwis Naprawy Urządzeń AGD i Komputerów Annatech Magdalena Stasiak
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ci elektrycy działali w zakresie usunięcia zwarcia. Nastąpiło spięcie w gniazdku i liczyliśmy na prędką pomoc, którą zresztą otrzymaliśmy. Fachowcy przyjechali na miejsce po jakichś 20 minutach od zgłoszenia i sprawnie uporali się z tą usterką. Cena jak na tak błyskawiczną usługę również wysoka nie była."
Łagiewniki
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Serwis Klimatyzatorów JPG Ryszard Hamankiewicz
4.9
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Miałam awarię elektryczną w postaci przewierconych przewodów. Wiadomo, był remont i niestety doszło do takiej sytuacji, że przewody zostały naruszone. Skontaktowałam się z tym elektrykiem i jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez niego pracy. Jest to bez wątpienia bardzo dobry fachowiec, jakich obecnie mało na rynku."
Górna, Łódź
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Instal Krzysztof Krawczyk
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolona z usługi, jaką wykonało dla mnie to pogotowie elektryczne. W moim mieszkaniu w bloku ciągle wybijało bezpieczniki i nie wiedziałam, co może być tego przyczyną. Pan elektryk bardzo dokładnie mi wszystko objaśnił, na dodatek był niezwykle kulturalny i życzliwy, co jest rzadkością wśród fachowców. Cena mogłaby być nieco niższa, ale poza tym polecam."
Rokicie
Serwis Elektryczny El-Monter Damian Pydyn
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Współpracowałem z tym pogotowiem elektrycznym w zakresie usunięcia awarii i muszę powiedzieć, że była to owocna współpraca. Zlecenie określiłem jako pilne, a panowie nie widzieli żadnego problemu, by przyjechać na usługę jeszcze w tym samym dniu. Sprawnie usunęli usterkę, zaś cena za naprawę nie uderzyła znacząco w mój portfel. Polecam z czystym sercem."
Polesie, Łódź
Wybrane zlecenia

2021-09-15 Śródmieście
Odkąd oboje z żoną pracujemy zdalnie z naszego mieszkania, co raz częściej pojawia się problem wybijanych korków. Zwykle podłączone są dwa komputery, drukarka, teraz są upały więc wentylatory. Wystarczy, że chcemy nastawić zmywarkę albo pralkę i "wywala" nam korki. Uciążliwe są te przerwy w dostawie prądu, więc szukam pilnie pogotowia elktrycznego na już, a jeśli jest dostępne 24/7 to tym lepiej.

2021-09-13 Polesie, Łódź
Witam serdecznie. Mąż wiercił w ścianie żeby półkę pod nowy telewizor zamontować, ale chyba przewiercił jakieś przewody, bo doszło do zwarcia w mieszkaniu. Czy możecie polecić rzetelnego elektryka, który usunie tę awarię? Z góry dziękuję!

2021-08-30 Złotno
Witam, niedawno przeprowadziłam się z bloku do domu jednorodzinnego. Zależy mi na bezpieczeństwie, dlatego poszukuję pogotowia elektrycznego, które zamontuje instalację odgromową, Nie chcę ryzykować pożarem lub awariami w przyszłości spowodowanymi przez burze, dlatego zależy mi na solidnym fachowcu, który podejmie się zlecenia.

2021-08-15 Teofilów, Łódź
Pilnie potrzebuję elektryka, bo nie umiemy sobie poradzić. Przepaliła nam się w domu żarówka, co doprowadziło do wybicia bezpieczników. Włączyliśmy ponownie bezpieczniki, ale zostaliśmy bez prądu w domu. Pora jest późna, więc proszę o przyjazd pogotowia elektrycznego 24/7 by pozbyć się tej awarii.

2021-07-02 Polesie
Dzień dobry, mam pilną sprawę. Zaraz zacznie się Liga Mistrzów, a ja mam przecięty przewód od telewizora. Potrzebuję pogotowia elektrycznego, które w miarę szybko przyjedzie naprawić usterkę. Pozdrawiam i liczę na odzew od speców w tej dziedzinie.

2021-06-28 Chojny
Mam problem z prądem, a właściwie jego brakiem. Korzystałem z laptopa i zobaczyłem, że poziom naładowania baterii maleje, mimo, że jest podłączony do prądu. Tym spobem zorientowałem się, że w całym mieszkaniu nie ma prądu. Byłem u sąsiadów, u nich wszystko działa, to samo na klatce schodowej. Dlatego potrzebuję pogotowia elektrycznego, które ustali źródło awarii elektrycznej i przywróci mi prąd.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502