Instalacje Elektryczne Elbląg

Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Umówiłem się z tą firmą na wykonanie instalacji elektrycznej i jestem pod wrażeniem wysokich kwalifikacji i umiejętności tych fachowców. To profesjonaliści, jakich ze świecą obecnie szukać na rynku, na dodatek mają bardzo życzliwe podejście do klienta. Dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać."
Wybrane zlecenia

Niezbędna wymiana rozdzielni!

2021-08-25 Stare Miasto, Elbląg
Dzień dobry. Od kilku dni światło w domu mi mryga. Moje dzieci boją się, że wkrótce prąd wyłączy się całkowicie, a one strasznie boją się ciemności. Sąsiad, który trochę zna się na rzeczy uznał, że prawdopodobnie nie obejdzie się bez wymiany rozdzielni. Z kosztami jakiego rzędu się to wiąże? Proszę o informację oraz pomoc.

Potrzebuję wymiany rozdzielni

2021-07-08 Rubno Wielkie, Elbląg
Kieruję się do Państwa, ponieważ od kilku dni zmagam się z awarią elektryczną w moim mieszkaniu. Instalacja tam obecna ma już swoje lata i z tego co czytałam niezbędna będzie wymiana rozdzielni. Nie wiem czy mnie na to stać. Jakie to koszty tak orientacyjnie? Proszę o informację.

Podłączenie instalacji trójfazowej. Pilne!

2021-06-30 Truso
Witam serdecznie. Prowadzę niewielką restaurację w centrum miasta, natomiast obecnie chciałabym poszerzyć swoją działalność, do czego niezbędna jest mi przebudowa instalacji elektrycznej, ponieważ obecna niestety nie udźwignie liczby sprzętów, które zamierzam pod nią podpiąć. Czy któryś z techników mógłby mi pomóc?

Potrzebne podłączenie instalacji elektrycznej

2021-06-28 Drewnik, Elbląg
Jesteśmy z mężem w trakcie budowy domu, dlatego też zwracam się do Państwa z zapytaniem, czy serwisanci Waszej firmy zajmują się także wykonywaniem instalacji elektrycznych od podstaw? Niezbędny będzie doświadczony fachowiec z odpowiednimi uprawnieniami elektrycznymi. Posiadacie takowego w swoim zespole? Pomożecie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502