Elektryk Elbląg

Pogotowie elektryczne to najlepsze rozwiązanie w przypadku, kiedy pojawił się jakikolwiek problem z prądem. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz rzetelnychzaufanych fachowców, którzy oferują mieszkańcom Elbląga kompleksowe usługi elektryczne na każdą kieszeń. Współpraca z nimi to czysta przyjemność i jednocześnie gwarancja solidnie wykonanej usługi.

Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanych przez tego elektryka usług. Pan dotarł do mnie punktualnie i bardzo szybko uporał się z naprawą domofonu. Do tego był sympatyczny i rzeczowo odpowiadał na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. Bez zarzutów wykonał również pomiary elektryczne. Cena za usługi również nie była wygórowana, więc jak najbardziej polecam go znajomym."
CRS Technik Krzysztof Pocełujko
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Wymiana oświetlenia była dla mnie najważniejszą rzeczą, jaką zaplanowałem sobie po zakupie domu na wsi. Wykonanie tego zadania powierzyłem temu specjaliście i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Wszystko wykonał elegancko i solidnie. Cena również nie była wygórowana, więc tym bardziej byłem zadowolony. Poleciłem go już moim najbliższym."
Wybrane zlecenia

Ile wyniesie pogotowie elektryczne?

Elbląg, Słoneczna
Witam. Chciałabym się na samym początku dowiedzieć jaki byłby koszt za usługę elektryczną. Chodzi o to, ze wyrzuca mi korki jak włączam na raz pralkę i zmywarkę. Chciałabym, aby to jak najszybciej się tym zająć. Proszę o szybki kontakt w tej sprawie. Czy mielibyście wolny termin w tym tygodniu? Pozdrawiam.

Potrzebuję serwisu elektrycznego

Warszawskie, Łódzka
Dzień dobry. Dzisiaj, kiedy chciałam podłączyć laptop do ładowania usłyszałam tylko "syknięcie" i z kontaktu poleciał mały dymek. Czy to oznacza, że w moim gniazdku doszło do spięcia? Moglibyście pomóc mi w tej sytuacji? Kiedy najwcześniej któryś z fachowców mółby zjawić się u mnie i sprawdzić w czym problem?

Pogotowie elektryczne 24h na jutro

Nowodworska, Elbląg
Potrzebuję elektryka, który jest dostępny także w późnych godzinach wieczornych, ponieważ tak się składa, że pracuję w niestandardowych porach, a pilnie potrzebuję naprawy przeciążonej sieci. Kiedy najwcześniej fachowiec mógłby zjawić i sprawdzić co się tam stało? No i z kosztami jakiego rzędu będzie wiązała się taka interwencja?

Jak szybko serwis elektryczy może przyjechać?

Elbląg, Nad Jarem
Witam. Chciałabym jak najszybciej pozbyć się awarii elektrycznej z mojego domu! Coś przepaliło mi się w kablach i strasznie śmierdzi spod żyrandola spalenizną. Serdecznie proszę o jak najszybsze oględziny oraz wymianę popsutej lampy.

Jaki jest koszt sprawdzenia instalacji elektrycznej?

Elbląg, Nowe Miasto, Giermków
Dzień dobry. Mam remont w domu i niestety, któryś z monterów prawdopodobnie wwiercił się w złe miejsce i przeciął przewód. W efekcie zostałem bez prądu. Pilnie potrzebuję, by doświadczony elektryk przyjechał do mnie jak najszybciej i zaradził coś na tę uciążliwą usterkę. Będę wdzięczny za błyskawiczną realizację!

Pilne usunięcie awarii

Elbląg
Mam dużą usterkę elektryczną w swoim mieszkaniu. Podczas przemeblowania chciałem zmienić miejsce kilku ramek ze zdjeciami. I pech chciał, że młotkiem prawodpodobnie uszkodziłem przewód w ścianie. Sam sobie z tym nie poradzę. Pomocy!

Potrzebuję podłaczenia elektrycznego

Elbląg, Bema, Winnica
Dzień dobry. Kupiłem mieszkanie w starej kamienicy, gdzie potrzebna jest wymiana instalacji na całkowicie nową. Sprzedający nawet nie pisnął, że jest aż tak źle i wpakowałem się w niezłe bagno. Chciałbym, aby najpierw fachowiec przyjechał do mnie i wycenił ten remont. Muszę najpierw znać koszty, aby móc zdecydwać się na kojelne kroki. Czekam na kontakt.

Dzielnice Elbląga, w których możesz zamówić elektryka

 1. Bielany
 2. Dąbrowa
 3. Dębica
 4. Drewnik
 5. Kamionka
 6. Kępa Północna
 7. Krasny Las
 8. Modrzewina
 9. Na Stoku
 10. Nad Jarem
 11. Nowe Miasto
 12. Nowe Pole
 13. Osiek
 14. Próchnik
 15. Przy Młynie
 16. Rakowo
 17. Rubno Wielkie
 18. Stagniewo
 19. Stare Miasto
 20. Śródmieście
 21. Warszawskie Przedmieście
 22. Winnica
 23. Wyspa Spichrzów
 24. Zakrzewo
 25. Zatorze
 26. Zawada
 27. Zawodzie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502