Wycinka Drzew Zabrze

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Zabrze.
Pytania od klientów

04.04.2022
Szukam w okolicy sprawdzonego fachowca do wycinki moich drzew, najlepiej gdyby fachowiec zrobił to z wysięgnika, gdyż drzewa są wysokie. Usługa miałaby być wykonywana w moim ogrodzie. Czy podejmą się Państwo tej usługi? Jeżeli tak to w jakiej cenie oraz w jakim terminie? Czekam z niecierpliwością na Państwa propozycję. Pozdrawiam.

11.02.2022
Mam do wycięcia drzewa na mojej prywatnej działce. Drzewa zostały zasadzone kilkanaście lat temu i w ostatnim czasie zaczęły próchnieć. Poza tym, drzewa przeszkadzają w odziennym funkcjonoaniu- jednym słowem chcę się ich pozbyć. Czy podejmą się Państwo tejże usługi? Czy zabierają Państwo drewno ze sobą czy pozostawiają u klienta? Czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje.

10.02.2022
Dzień dobry. Szukam firmy od mulczowania. Na mojej posesji drzewa oraz krzewy tworzą kolizję z instalacją elektryczną, boję się, że zwlekanie z tą sprawą może doprowadzić do poważnej awarii albo w najgorszym przypadku do nieszcześliwego wypadku. Czy podejmą się Państwo powyższej usługi? Bardzo proszę o odpowiedź, będę wdzięczna. Pozdrawiam.

27.12.2021
Pilne! Szukam na już fachowca do skrócenia drzewa na mojej działce budowlanej. Drzewa w ciągu kilkunastu tygodni uschnęło i nikt z moich sąsiadów nie zna przyczyny. Jestem poirytowany tą sytuacją, ponieważ drzewo stwarza zagrożenie, a trzeba reagować w porę, bo może dojść do nieszczęścia. Czy pomoga mi Państwo w usunięciu tego uschniętego drzewa? Jaki byłby to koszt i czas usługi? Proszę o kontakt.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063