Wycinka Drzew Słupsk

Wycinka Drzew Kamilo Kamil Hubrich

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wycinka Drzew Słupsk
Sprawdź szczegóły
Firma specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji i wycince drzew. Dzięki odpowiednim technikom pracujący tutaj fachowcy są w stanie wypielęgnować lub przyciąć każde drzewo, niezależnie od miejsca jego usytuowania, a także zajmują się pracami porządkowymi ...
Pytania od klientów

26.02.2022
Dzień dobry. Będę wdzięczny za podanie informacji Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd fachowca do przycięcia krzewów? Mam kilka krzewów, które zdecydowanie potrzebują strzyżenia. Jest jeszcze jedna sprawa bo na działce mam też uschniętą gałąż, która zagraża bezpieczeństwu. Czy tego też się podejmiecie? Jakie będą koszty?

03.02.2022
Czy Państwa firma będzie mogła podjąć się usługi wycięcia drzewa? Mam na działce sporej wielkości drzewo a nie mam nikogo kto mógłby mi z nim pomóc. Jest to drzewo, które już uschło i trzeba się go pozbyć. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc? Jaki będzie koszt wycięcia drzewa bo nie wiem na co się przygotować? Bardzo proszę o jakieś informacje.

13.01.2022
Witam serdecznie. Mam takie pytanie. Ile wyniesie sfrezowanie pnia? Wycieliśmy jedno drzewo, które zacieniało działkę, ale teraz niestety nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z pniem. Czy mogę się dowiedzieć jakie będą koszty wykonania usługi i na kiedy byśmy mogli się umówić? Będę bardzo wdzięczny za pilną odpowiedź.

30.12.2021
Buduję dom. Przyszedł elektryk żeby zrobić przyłącze do domu ale niestety pojawił się problem. Potrzebuję usługi wycięcia krzaków, które są na polu ponieważ wchodzą w kolizję z instalacją elektryczną. Czy będzie w stanie pomóc mi w trybie pilnym? Bardzo proszę o pilną odpowiedź.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502