Wycinka Drzew Płock

Mamy dostępnego jednego fachowca od wycinki drzew w Płocku
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Elektryczne Duovolt
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne Duovolt

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowa diagnoza
Wycinka Drzew Płock
Sprawdź szczegóły
Jeśli czeka Cię usunięcie awarii elektrycznej lub podłączenie urządzeń, jak najszybciej zgłoś się do specjalistów z tej firmy elektrycznej i zapomnij o problemie! Gwarantujemy, że efekty przeprowadzonych przez fachowców prac będą ...
Wybrane pytania od klientów
Płock 17.05.2022
Prosze o kontakt w sprawie wycinki drzew.
Pytania od klientów

26.03.2022
Odziedziczyłam po mojej dalekiej cioci las pod miastem. Jako, że jest to las prywatny, to muszę stosować się do zaleceń sąsiednich działek, które zgłaszają, że drzewa na skraju zakłócają im dostęp do słońca. Jaki czas oczekiwania jest na wycinkę drzew z pomocą podnośnika?

09.03.2022
Dzień dobry, a może dobry wieczór, bo nie ma mnie w kraju i już się gubię w strefach czasowych. Czy mogę tutaj zamówić dla rodziców wycięcie krzaków, które zacinają im działkę? Pracują Państwo również w weekendy? Usługę chętnię opłacę paypalem albo blikiem. Proszę o kontakt by ustalić konkrety. Z góry dziękuję za odzew.

19.02.2022
Szukam specjalistów z uprawnieniami alpinistycznymi. Czy macie tu rzetele firmy godne polecenia? Na posesji mamy ogromne drzewo, które ma z milion lat ;) jak byłam mała (a teraz jestem po 40stce) to już uznawaliśmy je za stare. Trzeba się zająć przycięciem "od góry". Jaki jest wstępny koszt takiej wycinki?

13.01.2022
Witam serdecznie i od razu przejdę do rzeczy. Wiele czasu spędziłam w internecie w poszukiwaniu "domowych" i naturalnych sposobów na ratowanie drzewa w ogrodzie. Miałam nadzieję, że wystarczy jakieś przycięcie gałęzi, ale sama już nie wiem. Wolę żeby specjalista pomógł, doradził czy można jeszcze odratować obumierające drzewo. Tracę już nadzieję, może Wy mi pomożecie?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502