Wycinka Drzew Legnica

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dezynfekcji i Wycinki Drzew Lewkorp Kamil Lewko
Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynfekcji i Wycinki Drzew Lewkorp Kamil Lewko

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Legnica
Sprawdź szczegóły
Walczysz z nieprzyjemnym zapachem w swoim domu, a sprzątanie i tradycyjne środki czyszczące nie są skuteczne? Problem może być poważniejszy, niż początkowo mogło Ci się wydawać i konieczne jest zlecenie dezodoryzacji fachowcom, którzy zadbają ...
Pytania od klientów

18.02.2022
Szukam arborysty do swojego ogrodu przydomowego. Swego czasu kiedy naszym teren zajmował się mój tato, zasadził bardzo dużo różnego rodzaju krzewów i krzaków. Moim zdaniem jest tego zbyt dużo, a dodatkowo nastąpiła tzw. kolizja z instalacją wodocigową na naszej posesji. Potrzebuje specjalisty w tym zakresie. Czekam na odzew.

11.12.2021
Mam do Was zapytanie onośnie kosztów usługi, na którą chciałabym Państwa zaprosić. Posiadam kilka posiadłości oddalonych od siebie o jakieś 10/20 kilometrów. Każdą z nich co jakiś czas oddaje pod tymczasowy wynajem. Chciałabym się w tym miesiącu podjąć przycięcia drzew na każdej z posesji. Czy otrzymam zniżkę na tak duże zlecenie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

07.12.2021
Oczekuje na dość szybką odpowiedź, mam nadzieję że mogę na to u WAs liczyć. Po ostatniej dużej burzy z silnym wiatrem bardzo mocno oberwały drzewa na drodze dojazdowej do naszego osiedla. Zakłóca to przejazd aut, usuwacie gałęzie drzew z dróg?

23.11.2021
Witam, pilnie poszukuje osoby, która zajmuje się skracaniem drzew. Zajmuje się od czasu do czasu ogrodem moich znajomych, ponieważ oni wyjechali na długo za granicę. Wiem, że niedługo będę wynajmować swój dom, dlatego poprosili abym doprowadziła do porządku teren wokół. Musimy skrócić przede wszystkim drzewa na działce, jaki jest koszt od drzewa?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502