Wycinka Drzew Kraków

Mamy dostępnego jednego fachowca od wycinki drzew w Krakowie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerki Raf-Max Rafał Fedaczkowski
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Raf-Max Rafał Fedaczkowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Wycinka Drzew Kraków
Sprawdź szczegóły
Nie musisz znać się na wszystkim, by w Twoim domu zapanowała idealna czystość! Serwis ten jest ekspertem w zakresie prania dywanów i czyszczenia tapicerki domowej lub samochodowej. Niewątpliwie okaże się znakomitym wyborem, jeśli chodzi również ...
Pytania od klientów

14.04.2022
Czy przycinają Państwo krzewy na działkach budowlanych? Przygotowujemy teren na sprzedaż i wypadałoby żeby wyglądał zachęcająco, a z zadbaną zielenią mamy większe szanse na podbicie ceny. Czy można liczyć na wystawienie faktury VAT po wykonanej usłudze?

31.03.2022
Witam, piszę z problemem, bo niedogodność to już za małe słowo na tę sytuację. Architekt wykonał mi projekt budowlany, ale drzewa w ogrodzie z nim kolidują. Jestem zainteresowana usługą przycinania, czy raczej skrócenia drzew. Jakie sa najbliższe wolne terminy?

14.03.2022
Witam, mam kłopot, bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnej dobrej firmy w okolicy, która może zlikwidować drzewo na terenie posesji. Obym tym razem dobrze trafiła i wybawicie mnie z kłopotu, bo przez to drzewo mamy problemy z instalacją elektryczną. Sprawa na cito, bardzo proszę o pomoc!

25.02.2022
Mam na polu przed domem drzewo, które mi trochę przeszkadza, głównie chodzi o aspekt wizualny. Gałęzie już uschły, może jakby je przyciąć to by się odrodzilo? No co będę ściemniał, nie wygląda to dobrze. Robicie takie rzeczy?

13.01.2022
Dzień dobry, piszę bo mam małe dzieciaki, a że wszędzie ich pełno to zaczynam się obawiać o ich bezpieczeństwo. Mam na posesji dwa drzewa, takie stare próchna. Sam nie będę się zabierał za ich wycinkę, bo przede wszystkim się nie znam i nie chcę też sobie krzywdy zrobić. Ale jakbym mógł tu zamówić firmę, która mnie wyręczy to chyba Was ozłocę!

22.12.2021
Mam prywatny las, bo kto bogatemu zabroni ;) a serio to niestety jest to czasochłonne przedsięwzięcie, a wiem, że raczej będzie kosztowne. W końcu ceny wszystkiego poszły w górę w tym roku. Ile u Was będzie kosztowało usunięcie i wywiezienie gałęzi? Z dużym wyprzedzeniem trzeba zamówić taką usługę? Można za wszystko płacić przelewem?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502