Sprzątanie Lublin

Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z czyszczeniem kanapy panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali na miejscu, cenę zaoferowali atrakcyjną, do tego byli mili, życzliwi i kulturalni. Generalnie wszystko było w jak najlepszym porządku, chociaż na miejscu byli nieco po czasie, co można jednak wybaczyć (godziny szczytu i związane z tym korki). Polecamy gorąco ich usługi i sami chętnie będziemy jeszcze współpracować w przyszłości."
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Chcesz zadbać o wygląd swojego budynku i odświeżyć jego elewację bez malowania? Ciągle walczysz z nawracającym problemem mchu i chwastów na podjeździe z kostki brukowej? Przekaż fachowcom z tego zakładu wszystkie zadania z tego zakresu, a ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Lublin
Potrzebuje fachowego wyczyszczenia fotela typu uszak, bo już nie mam na niego pomysłu. Proszę o wycenę i kontakt. Dziękuje.

Lublin
Witam mam do wyczyszczenia sofę która zasilał kot była czyszczona samodzielnie jednak przykry zapach teraz bardziej chemiczny pozostal jaki jest koszt usługi i czy możliwe jest całkowite zneutralizowanie zapachy

Wrotków
Witam serdecznie, czy dojeżdząją Państwo do klienta? Jako uczciwi ludzie zwracający szczególną uwagę na czystość tapicerki w naszej restauracji prosimy o jak najszybszą pomoc. Wieczorem kiedy wszyscy goście opuśli lokal zauważyliśmy nieczystą tapicerkę w kilku miejscach. Ten fakt bardzo nas zasmucił. Jako,że nasza restauracja dopiero się rozwija nie posiadamy odpowiedniego sprzętu. Czy znajdzie się specjalista od prania wybrudzonych mebli. Zależy nam na czasie, ponieważ za kilka dni mamy bardzo ważne przyjęcie dla klientów biznesowych.

Bronowice
Urządziłam sobie z córką wieczorne malowanie paznokci. Usiadłyśmy sobie wygodnie na kanapie przystępując do dzieła. Zbliżał się już prawie koniec naszych zmagań z upiększaniem dłoni kiedy to buteleczka z lakierem się przewróciła. Na kanapie są pokaźne plamy. Same sobie z tym nie poradzimy więc pilnie potrzebujemy pomocy. Zależy nam na szybkiej obsłudzie nim mąż wróci z nocnej zmiany.

Konstantynów, Lublin
Jestem ciekawy jaka jest cena usunięcia plamy od wina z tapicerki na fotelu? Wczoraj wieczorem postawiłem uczcić mój awans w pracy kilkoma lampkami dobrego wina. Pojechałem więc do najbliższego sklepu z winami by dobyć swej zasłużonej nagrody. Na nieszczęście kiedy chciałem wstać z fotela niechcęcy przewróciłem kieliszek ze wspaniałym winem. Chyba było odrobinę za mocne gdyż sprawiłem sobie nieźle poplamione siedzisko. Czy jest ktoś znający temat i mogący sprawić by wspomniany mebel lśnił jak nowy.

Czechów Południowy, Lublin
Chcieliśmy wraz z narzeczoną uczcić zakup nowoczesnego wypoczynku do salonu. Usiedliśmy sobie wygodnie, zapodaliśmy film, a tu niespodzianka. Na wypoczynku powstała wielka plama od soku. Potrzebujemy więc szybkiego wyprania tapicerki, za pomoc będziemy wdzięczni.

Dzielnice Lublina, w których możesz zamówić serwis prania tapicerki

 1. Abramowice
 2. Bronowice
 3. Czechów Południowy
 4. Czechów Północny
 5. Czuby Południowe
 6. Czuby Północne
 7. Węglin Południowy
 8. Węglin Północny
 9. Felin
 10. Głusk
 11. Hajdów-Zadębie
 12. Sławinek
 13. Sławin
 14. Kalinowszczyzna
 15. Konstantynów
 16. Kośminek
 17. Ponikwoda
 18. Rury
 19. Stare Miasto
 20. Szerokie
 21. Dziesiąta
 22. Śródmieście
 23. Wieniawa
 24. Wrotków
 25. Za Cukrownią
 26. Zemborzyce
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502