Renowacja Mebli

Twoja lokalizacja

Renowacja mebli jest dobrym rozwiązaniem w przypadku chęci odrestaurowania starych mebli oraz gdy na fotelach pojawią się odbarwienia, a na tapicerce przetarcia. Na stronie Naprawek.pl znaleźć można specjalistów od renowacji mebli, którzy doskonale poradzą sobie niemal z każdym zadaniem. Polecani fachowcy mają niezwykle szeroki zakres wiedzy i stosują nowoczesne rozwiązania w zakresie renowacji mebli i antyków. Pozbywają się skutecznie również uszkodzeń mebli, co potwierdza ich najwyższy profesjonalizm. Wszelkie usługi tapicerskie realizowane są przez nich niezwykle precyzyjnie i niedrogo.

Zakres renowacji mebli

  • Renowacja krzeseł i stołów drewnianych
  • Renowacja mebli drewnianych: szafy, toaletki, biurka
  • Renowacja frontów meblowych
  • Renowacja krzeseł skórzanych
  • Renowacja fotela skórzanego
  • Renowacja kanapy skórzanej
  • Heblowanie oraz lakierowanie elementów drewnianych

Najczęściej zadawane pytania

Czy renowacja mebli się opłaca?

Renowacja mebli jest opłacalna z tego względu, że z reguły nie wymusza dużych nakładów finansowych i wiąże się ze znacznie niższymi kosztami niż zakup nowych mebli. Ponadto, coraz więcej osób decyduje się na odnowienie starych mebli według własnej koncepcji.

Czy fachowiec zajmuje się równiez antykami?

Specjaliści zajmujący się renowacją mebli kompleksowo zajmują się odnawianiem mebli skórzanych i drewnianych, w tym również antyków. W celu omówienia szczegółów usługi, skontaktuj się z właściwym fachowcem.

Jak długo trwa usługa?

Specjaliści starają się wykonać usługę w jak najkrótszym czasie. W zależności od poziomu skomplikowania usługi, zabieg renowacji może trwać od kilku godzin do kilku dni. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, warto zapytać fachowca o orientacyjny czas potrzebny na wykonanie wszystkich prac.

Czy specjalista zajmuje się również lakierowaniem mebli?

Podstawowy zabieg, który wykonują technicy, to zabieg renowacji drewna, w skład którego wchodzi szlifowanie, pokrywanie kolorem oraz lakierowanie mebli. O szczegóły usługi warto zapytać specjalistę, by móc cieszyć się pożądanym przez siebie efektem.

Kiedy warto zamówić usługę renowacji mebli?

Jeśli znalazłeś stare meble na strychu i chcesz je odnowić według własnego pomysłu albo zależy Ci na oryginalnych meblach, które pomogą stworzyć klimat w Twoim domu, usługa renowacji mebli to coś, co powinieneś rozważyć.

Najpopularniejsze miasta
Zobacz również inne usługi
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502