Pranie Tapicerki Żywiec

Pranie Dywanów i Tapicerek Bartosz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie tapicerki domowej od początku do końca stało na bardzo wysokim poziomie. Pan do zadania podszedł sumiennie i odpowiedzialnie, do tego miał bardzo przystępny cennik, ponadto użył profesjonalnych środków czystości nieinwazyjnych. Polecam gorąco za sprawnie i fachowo wykonaną usługę, a także za krótki czas oczekiwania na wizytę. Numer telefonu oczywiście zapisuję."
Żywiec
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Rzetelny i godny polecenia specjalista. Jego praca polegała na praniu wypoczynku i złego słowa nie mogę powiedzieć zarówno na wykonanie, jak i na podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona z błyskawicznie wykonanej pracy. Dziękuję i polecam na przyszłość tego wykonawcę, bo to bez wątpienia godny zaufania człowiek."
Wybrane zlecenia

2021-09-21 Żywiec
Zwracam się do Was z zapytaniem w sprawie prania tapicerki domowej. Mamy na naszej kanapie po ostatnim wieczorze panieńskim mojej siostry, wiele plam od alkoholu, szczególnie są najbardziej widoczne te od czerwonego wina, gdyż nasza kanapa ma kolor jasnego beżu. Czy da radę usunąć te plamy? Bardzo mi zależy, nie może to tak wyglądać jak teraz, ponieważ prezentuje się to fatalnie.

2021-08-13 Żywiec
Wtam serdecznie, mam nadzieję że dobrze zgłaszam swoje zapytanie i trafiłam pod dobry adres. Zajmujecie się praniem kanapy/tapicerki tak? Mam ogromną plamę na kanpie i nie jestem sama w stanie tego zmyć bez fachowego sprzętu i detergentów. Bardzo prosiłabym o zainteresowanie moją sprawą i ewentualną pomoc, na kiedy macie terminy najbliższe? Dodatkowo mogę wam wysłać zdjecia na maila jak wygląda plama, chcecie?

Dzielnice Żywca, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Kocurów-Koleby
  2. Moszczanica
  3. Oczków
  4. Podlesie
  5. Rędzina
  6. Sporysz
  7. Śródmieście
  8. Zabłocie
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502