Pranie Tapicerki Świętochłowice

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie wypoczynku odbyło się w miłej atmosferze. Pan był kulturalny i pracowity, zadanie wykonał bardzo szybko i kompleksowo, a cena była niezwykle atrakcyjna. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam wszystkim za całokształt."
Świętochłowice
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Wybrane zlecenia

2021-09-15 Świętochłowice
Potrzebny fachowiec do prania tapicerki w zakładzie pracy. Któryś pracownik wszedł do biura i pozostawił na fotelu plamę od farby. Czy moglibyście jak najszybciej usunąć taką plamę? Proszę o podanie orientacyjnych kosztów i pierwszego wolnego terminu.

2021-07-06 Świętochłowice
Potrzebuję pilnie usługi prania fotela. Piszę do Państwa z gabinetu dentystycznego. Ktoś w poczekalni musiał usiąść na fotelu w brudnych ciuchach i została na nim wielka plama. Czy podejmiecie się takiej usługi? Bardzo proszę o przdstawienie oferty cenowej. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

Dzielnice Świętochłowic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Kolonia Dworcowa
  2. Centrum
  3. Chropac
  4. Dąbrowa
  5. Zgoda
  6. Kolonia Brzezina
  7. Lipiny
  8. Piaśniki
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502