Pranie Tapicerki Skarżysko-Kamienna

Usługi Sprzątające oraz Czyszczenia Dywanów i Tapicerek Franclean Monika Wajs
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Praca stała na bardzo wysokim poziomie, a pan okazał się osobą sumienną i rzetelną. Do prania tapicerki podszedł odpowiedzialnie i uczciwie, a ceny również miał atrakcyjne. Dajemy najwyższą ocenę za jakość pracy i zaangażowanie, a także za kulturę osobistą i brak uciążliwości podczas wykonywania usługi. Gorąco polecamy, kontakt zachowujemy."
Skarżysko-Kamienna
Wybrane zlecenia

2021-08-28 Skarżysko-Kamienna
Dzień dobry. Jesteście Państwo w stanie znaleźć dla mnie jakiś wolny termin czyszczenia tapicerki? Najlepiej jeszcze w tym tygodniu, poniważ troszkę mi się spieszy. Moja tapicerka jest widocznie zakurzona i zabrzudzona. Nadaje się do porządnego odświeżenia. Jaka byłaby orientacyjna ceny wykonania usługi tego typu? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź zwrotną w tej sprawie.

2021-07-14 Skarżysko-Kamienna
Kontaktuję się z Waszą firmą z polecenia mojej najlepszej koleżanki z pracy. Korzystała ona niedawno z Waszych usług i bardzo sobie chwaliła szybkość i skuteczność Waszych działań. Ja jestem zainteresowana wykonaniem prania tapicerki u klienta w domu. Na mojej kanapie są dwie duże plamy od czerwonej szminki. Jaki jest czas oczekiwania na serwis?

Dzielnice Skarżysko-Kamiennej, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Bór
  2. Milica-Przylesie
  3. Pogorzałe
  4. Rejów
  5. Książęce
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502