Pranie Tapicerki Pabianice

Pure Serwis Firma Sprzątająca Michał Szarłat
4.4
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki samochodowej na najwyższym poziomie. Profesjonalny sprzęt, wiedza i doświadczenie. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy. Widać od razu, że w firmie pracują wyłącznie sumienni i doskonale znający się na swojej pracy wykonawcy. Warto dodać, że cena za wykonaną pracę była przystępna. Szczerze polecamy, kontakt zapisujemy i chętnie będziemy do panów wracać."

Myjnie Parowe Mateusz Barczewski

Pranie Tapicerki Pabianice
Sprzątanie to dla wielu z nas przykry obowiązek i dość znienawidzona czynność. Po ciężkim dniu, pełnym wyzwań i zmagania się z różnego rodzaju przeciwnościami, zazwyczaj marzymy o chwili odpoczynku. Jeśli mieszkasz w Skierniewicach, możesz
Solidna firma sprzątająca z nowoczesnym sprzętem czyszczącym i przystępnymi cenami? Jeśli zależy Ci na odświeżeniu wyglądu swoich mebli albo szukasz serwisu, który ma w ofercie pakiet sprzątający dla klientów indywidualnych oraz firm – zostaw zgłoszenie firmie Bańka!
Na myśl o praniu dywanów i wykładzin na kolanach przechodzą Cię ciarki? Wiesz, że samodzielne czyszczenie elewacji lub podjazdu i tak nie przyniesie oczekiwanych rezultatów? Zadzwoń do nas, a efekt końcowy naszych prac na pewno Cię nie zawiedzie!

Dzielnice Pabianic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Centrum
 2. Bugaj
 3. Piaski
 4. Stare Miasto
 5. Karniszewice
 6. Klimkowizna
 7. Jutrzkowice
 8. Wola Zaradzyńska Nowa
 9. J. Salwy
 10. Marii Konopnickiej
 11. Jana Pawła II
 12. Mikołaja Kopernika
 13. Dąbrowa
 14. Rypułtowice
 15. Czyryczyn (daw. Sereczyn)
 16. Karolew
 17. Nowa Wieś
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502