Pranie Tapicerki Orzesze

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z praniem foteli panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali sumiennie i uczciwie, do tego okazali się osobami kulturalnymi i słownymi, którym warto zaufać. Dziękujemy i polecamy gorąco, kontakt do pana oczywiście zapisujemy i chętnie skorzystamy z jego usług w razie potrzeby."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Wybrane zlecenia

2021-09-06 Orzesze
Witam. Jako manager hotelu kontaktuję się z państwem, ponieważ jestem w trakcie poszukiwania atrakcyjnej oferty związanej z czyszczeniem brudnej tapicerki w pokojach dla gości. Dysponujemy 23 pokojami, w każdym z nich jest dwuosobowe łóżko i fotel. Proszę o przesłanie swojego cennika. Szukamy firmy do stałej współpracy.

2021-07-28 Orzesze
Mój ukochany przyjaciel pobrudził mi tapicerkę swoją mokrą i brudną sierścią, chodzi oczywiście o psa. Przeczytałam na państwa stronie, że można tu zamówić takie profesjonalne mycie? Jaka byłaby cena za wyczyszczenie małej kanapy?

Dzielnice Orzesza, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerek

  1. Gardawice
  2. Jaśkowice
  3. Królówka
  4. Mościska
  5. Woszczyce
  6. Zawada
  7. Zawiść
  8. Zazdrość
  9. Zgoń
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502