Pranie Tapicerki Mikołów

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z praniem kanapy panowie poradzili sobie doskonale. Usługa wykonana została w krótkim czasie, a wykonawcy byli mili i uczciwi. Kanapa była do odbioru w firmie już następnego dnia. Polecamy za fachowo i rzetelnie wykonaną usługę i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia w przyszłości."
Mikołów
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Czyszczenie wypoczynku, który miał już swoje lata, przyniosło oczekiwany efekt. Teraz wszystko wygląda jak nowe - świeże i pachnące. Dziękujemy za fachowo wykonaną usługę i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z usług tej firmy, bo pracują tam słowni, odpowiedzialni i terminowi fachowcy. Warto dodać, że cena usługi była naprawdę przystępna."
Wybrane zlecenia

2021-10-04 os. C.K. Norwida
Dzień dobry Proszę o wycenę czyszczenia kanapy przez Państwa. Wymiary kanapy: Długość: 230cm Szerokość 1: 90cm Szerokość 2: 140cm Pozdrawiam Bartłomiej I.

2021-08-25 Mikołów
Szukam profesjonalnej firmy, która podejmie się wyczyszczenia tapczanika dziecięcego. Córka wylała napój na swój tapczanik i teraz jest na nim pełno plam od soku. Udało mi się trochę zetrzeć ale sok wpłynął do środka. Boję się, że zacznie tam fermentować. Czy będziecie mogli mi pilnie pomóc? Jaki będzie koszt przyjazdu fachowca i wykonanie usługi? Czekam na pilną odpowiedź.

2021-08-08 Mikołów
Jaki macie koszt czyszczenia wybrudzonej tapicerki? Jedna rodzina wyprowadziła się włąsnie z mieszkania i zobaczyłam, że na tapczanie jest mnóstwo niezidentyfikowanych plam. Muszę się ich pozbyć zanim wprowadzi się ktoś nowy. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc? Proszę o przedstawienie cennika Państwa usług.

Dzielnice Mikołowa, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerek

 1. Centrum
 2. Dąbrowa
 3. Gniotek
 4. Goj
 5. Kąty
 6. Kolonia Wojewódzka
 7. Pelcówka
 8. Reta
 9. Sośnia Góra
 10. Wygoda
 11. Wymyślanka
 12. Gronie
 13. Jamna
 14. Kamionka
 15. Kałuże
 16. Kolonia Huta
 17. Nowy Świat
 18. Regielowiec
 19. Rusinów
 20. Stara Huta
 21. Stracona Wioska
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502