Pranie Tapicerki Mikołów

Ewart
4.7
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Ewart

Pranie Tapicerki Mikołów
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z praniem kanapy panowie poradzili sobie doskonale. Usługa wykonana została w krótkim czasie, a wykonawcy byli mili i uczciwi. Kanapa była do odbioru w firmie już następnego dnia. Polecamy za fachowo i rzetelnie wykonaną usługę i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia w przyszłości."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
W trosce o jak najwyższy standard oferowanych przez nas usług nieustanne podnosimy nasze kwalifikacje. Zależy nam na tym, by klient wybierając nasz serwis był w pełni usatysfakcjonowany efektem końcowym. Profesjonalnie zajmujemy się praniem dywanów i czyszczeniem tapicerki. Pozytywne podejście do każdego zlecenia to już połowa sukcesu, drugą połowę stanowi fachowa wiedza, odpowiedni sprzęt i wykwalifikowani pracownicy. Zadzwoń już teraz i zostaw zgłoszenie!
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Czyszczenie wypoczynku, który miał już swoje lata, przyniosło oczekiwany efekt. Teraz wszystko wygląda jak nowe - świeże i pachnące. Dziękujemy za fachowo wykonaną usługę i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z usług tej firmy, bo pracują tam słowni, odpowiedzialni i terminowi fachowcy. Warto dodać, że cena usługi była naprawdę przystępna."
Pranie Dywanów i Tapicerek oraz Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalnie i uczciwie wykonana usługa. Czyszczenie tapicerki samochodowej przyniosło oczekiwany efekt. Teraz aż miło wchodzi się do auta, wszystko aż błyszczy i pięknie pachnie. Polecamy gorąco, telefon zapisujemy."

Quick-Clean Łukasz Grabowski

Pranie Tapicerki Mikołów
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny,

Ekom Adam Szafirski

Pranie Tapicerki Mikołów
Nasza doskonale przeszkolona kadra, często uczestnicząca w licznych kursach i szkolenia, chętnie pomoże Ci w kwestii prania dywanu i czyszczenia tapicerki. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz środkami chemicznymi posiadającymi niezbędne atesty, dzięki czemu

Dzielnice Mikołowa, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerek

 1. Centrum
 2. Dąbrowa
 3. Gniotek
 4. Goj
 5. Kąty
 6. Kolonia Wojewódzka
 7. Pelcówka
 8. Reta
 9. Sośnia Góra
 10. Wygoda
 11. Wymyślanka
 12. Gronie
 13. Jamna
 14. Kamionka
 15. Kałuże
 16. Kolonia Huta
 17. Nowy Świat
 18. Regielowiec
 19. Rusinów
 20. Stara Huta
 21. Stracona Wioska
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502