Pranie Tapicerki Łódź

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Czyszczenie Tapicerki Domowej i Wykładzin Pure Michał Szarłat
4.6
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

Czyszczenie Tapicerki Domowej i Wykładzin Pure Michał Szarłat

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki Łódź
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dzieci naszych znajomych pobrudzili kanapę w salonie. Ten zakład prania tapicerki ma bardzo atrakcyjny cennik a do zadania przykłada się bardzo solidnie. Usługa na najwyższym poziomie. Widać, że korzystają z najlepszych środków do czyszczenia. Dziękujemy"
Bałuty, Łódź
Pytania od klientów
Łódź 05.01.2022
Jaka cena czyszczenia dużej kanapy?
Pytania od klientów

31.08.2021
Dzień dobry państwu. Pisze z pytaniem, w jakim czasie najszybciej mogę zamówić pranie tapicerki domowej? Na komplecie wypoczynkowym pojawiły się plamy lakieru do paznokci. Chciałabym wezwac szybko fachowca, bo obawiam się że im dłużej ta plama jest tym cięzej będzie ją usunąć.

18.08.2021
Niesforne małe pociechy. Jestem matką dwójki dzieci, które sprawiły mi nie lada kłopot. Postawiły bawić się plasteliną na zamszowej kanapie. Zmajstrowały przepiękne dzieła sztuki, niestety coś za coś. Po zakończonej pracy zauważyłam pobrudzoną przez dzieci ową tapicerkę. Potrzebuję więc pomocy w rozwiązaniu problemu. Będę wdzięczna za każdy kontakt do fachowca. Dziękuję.

17.07.2021
Witam wszystkich serdecznie, piszę z zapytaniem o polecenie rzetelnej firmy, która wyczyści tapicerkę w rozsądnej cenie. Na portalu społecznosciowym, w pewnej grupie udało mi się zdobyć zupełnie za darmo fajowy stary fotel, jeszcze z czasów mojej młodości. Problemem są jedynie plamy od soku, których nie mogę się pozbyć, szukam więc pomocy u fachowców, proszę o kontakt.

15.07.2021
Dopiero co skończyłem remont salonu, a tu taka przykrość. Najpierw farba nie chciała wyschnąć więc postanowiłem wspomóc się otwartym oknem. Po krótkiej chwili zerwał się silny wiatr. Tak mocno zawiało, iż folia ochraniająca tapicerowaną sofę odfrunęła aż do kuchni. Na domiar złego na sofę spadło kilka kropel farby. Próbowałem zetrzec plamy ścierką, niestety nic to nie dało. Szukam więc specjalisty od prania tapicerki. Zależy mi na szybkim załatwieniu sprawy nim żona wróci z zakupów.

09.07.2021
Witam, szukam kontaktu do firmy, która zajmuje się usuwaniem plam z tapicerki. W moim domy na kanapie są ciezkie do zlikwidowania plamy od błota. Mój pies naniósł je po spacerze. Jakimi metodami wykonujecie czyszczenie tapicerki?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502