Pranie Tapicerki Knurów

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z praniem foteli panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, do tego okazali się osobami życzliwymi, kulturalnymi i miłymi. Dziękujemy serdecznie za fachowo wykonaną pracę i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy polecać ich usługi znajomym i rodzinie w potrzebie."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Wybrane zlecenia

2021-09-01 Knurów
Potrzebuję specjalisty, skutecznego w swym działaniu do usługi wyczyszczenia tapicerki z dojazdem do klienta. Czy świadczą Państwo takie usługi? Mam małą restaurację i na kilku krzesłach są plamy od tłuszczu, które trzeba natychmiast usunąć. Czy podjęliby się Państwo tej usługi w szybkim czasie?

2021-08-22 Knurów
Poszukuję technika z doświadczeniem, który wykonałby usługę prania fotela w moim domu. Chodzi o to, że mój pies pobrudził tapicerkę, ale nie wiem czym, nie wiem co to jest za substancj, dlatego samodzielnie nie chcę tego prać, bo boję się, że pogorszę sytuację nieodwaracalnie. Pomoecie?

Dzielnice Knurowa, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Krywałd
  2. os. 1000-lecia
  3. os. Wojska Polskiego
  4. Kolonia
  5. Pola Farskie
  6. Szczygłowice
  7. Redyna
  8. Domki Fińskie
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502