Pranie Tapicerki Samochodowej Kluczbork

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki Samochodowej Kluczbork
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Pranie tapicerki samochodowej stało na najwyższym poziomie. Panowie do pracy podeszli odpowiedzialnie. Usługa trwała bardzo krótko, a efekt był niesamowity. Dziękujemy za fachowo i szybko wykonaną pracę w rozsądnej cenie. Szczerze polecamy wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z kompleksowego wsparcia tych wykonawców w przyszłości."
Pytania od klientów

16.09.2021
Czy zajmujecie się czyszczeniem skórzanej tapicerki samochodowej? Przeczytałem, że generalnie pierzecie tapicerki no ale ze skórą to inna bajka. Jeśli tak to kiedy moglibyście się tym zająć u mnie? Mogę w razie czego gdzieś podjechać jeśli będzie trzeba. Zabrudzona jest od jakiejś dziwnej substancji, ale nie mam pewności co to jest.

03.09.2021
Dzień dobry. Chciałbym się z waszą firmą umówić na wyczyszczenie tapicerki w moim vanie. Wybieramy się niedługo na wakacje ze znajomymi no i zawsze bierzemy mojego vana i gdzieś za granicę albo w kraju. Dzisiaj go sprzątałem no i chyba jakieś zwierze tu było bo tapicerka jest strasznie nieczysta. Możecie to przed weekendem ogarnąć?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502