Pranie Tapicerki Samochodowej Kluczbork

Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki samochodowej stało na najwyższym poziomie. Panowie do pracy podeszli odpowiedzialnie. Usługa trwała bardzo krótko, a efekt był niesamowity. Dziękujemy za fachowo i szybko wykonaną pracę w rozsądnej cenie. Szczerze polecamy wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z kompleksowego wsparcia tych wykonawców w przyszłości."
Wybrane zlecenia

2021-09-16 Kluczbork
Czy zajmujecie się czyszczeniem skórzanej tapicerki samochodowej? Przeczytałem, że generalnie pierzecie tapicerki no ale ze skórą to inna bajka. Jeśli tak to kiedy moglibyście się tym zająć u mnie? Mogę w razie czego gdzieś podjechać jeśli będzie trzeba. Zabrudzona jest od jakiejś dziwnej substancji, ale nie mam pewności co to jest.

2021-09-03 Kluczbork
Dzień dobry. Chciałbym się z waszą firmą umówić na wyczyszczenie tapicerki w moim vanie. Wybieramy się niedługo na wakacje ze znajomymi no i zawsze bierzemy mojego vana i gdzieś za granicę albo w kraju. Dzisiaj go sprzątałem no i chyba jakieś zwierze tu było bo tapicerka jest strasznie nieczysta. Możecie to przed weekendem ogarnąć?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502