Pranie Tapicerki Samochodowej Gniezno

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Gniezno.
Podobne usługi
Pytania od klientów

31.08.2021
Chciałbym zamówić wykwalifikowany serwis do wyprania tapicerki samochodowej. Wracaliśmy wczoraj z przedszkola z dzieciakami i nie wiem skąd się tam wziął ale znaleźli jakiś tusz do rzęs. Dzieci tak mi pobrudziły tapicerkę mazaniem, że nawet ciężko się patrzy.

18.08.2021
Witam serdecznie państwa. Trochę wstyd się przyznać ale zrobiłam plamę od lakieru do paznokci na tapicerce w swoim nowiutkim aucie. Trochę mnie poniosło i malowałam sobie na światłach paznokcie, ruszając z jednych z nich nie zamknęłam dokładnie fiolki no i poleciała wprost na siedzenie tracąc tak powiedzmy, połowę zawartości. Czy da radę wyczyścić taką tapicerkę u mnie w samochodzie? Sprawa jest pilna

18.07.2021
Dziś gdy jechałem z synem na dodatkowe zajęcia z piłki nożnej, syn wylał na siedzenie swojego szejka i powstała z tego różowa bardzo nieestetyczna plama. Chciałbym się zapisać na czyszczenie tapicerki samochodowej w waszej firmie. Kiedy mogę podjechać? Czy to państwo dojeżdżają do klienta?

09.07.2021
Witam państwa serdecznie. Szukam w pobliżu fachowca do prania tapicerki z dojazdem do klienta. Na tapicerce zalega sierść mojego psa, i chciałbym się jej wreszcie pozbyć, mój pies ma bardzo długą sierść którą wszędzie gubi. Może są jakieś patenty na to by zmniejszyć jej ilość?. Ile kosztuje dojazd? a ile samo czyszczenie?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502