Pranie Dywanów Chełm

Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Widać od razu, że to profesjonalna firma, która czyszczeniem parowym dywanów zajmuje się nie od dziś, ponadto wyposażona jest w urządzenia, które skutecznie eliminują wszelkie zabrudzenia. Polecamy serdecznie, zwłaszcza że cena z dojazdem była naprawdę przystępna."
Wybrane zlecenia

2021-08-08 Dyrekcja Górna
Przychodzi do mnie raz w tygodniu pani sprzątająca, która zajmuje się zywkle "większymi" pracami w domu. Jednak nawet ona, a muszę nadmienić, że jest bardzo dobra w tym co robi, nie dała rady pozbyć się zabrudzeń na dywanie. Dlatego jestem zmuszona poszukać profecjonalnej firmy od prania dywanów, bo ten mój jest jakiś niedomyty czy też niedoczyszczony. Proszę o namiary na dobry serwis.

2021-08-03 Śródmieście
Witam, proszę o kontakt do dobrego i profesjonalnego serwisu zajmująego się praniem dywanów w domu klinenta. Potrzebuję fachowca, który przyjezdzie i wyczyści dywany z zabrudzeń. Moje dzieci są alergikami, więc zależy mi szybkich terminach jeśli chodzi o realizację, bo w domu musi być najczyściej jak to możliwe by zwalczyć alergeny. Będę wdzięczna za odzew w tej sprawie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502