Pranie Dywanów Chełm

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Serdecznie podziekowania należą się panu, który wczoraj był u mnie w domu i sprawił, że dywan wygląda jak nowy! Do usunięcia były plamy od błota, które zostawił nasz owczarek niemiecki. Trzymamy go na zewnątrz, ale przedwczoraj wtargnął nam do środka przez otwarte drzwi i zostawił po sobie całkiem niezły bałagan. Zależało nam na szybkim czyszczeniu i takie właśnie tutaj dostaliśmy."
Dyrekcja Dolna
Pytania od klientów

22.09.2021
Witam, proszę o kontakt do dobrego i profesjonalnego serwisu zajmująego się praniem dywanów w domu klinenta. Potrzebuję fachowca, który przyjezdzie i wyczyści dywany z zabrudzeń. Moje dzieci są alergikami, więc zależy mi szybkich terminach jeśli chodzi o realizację, bo w domu musi być najczyściej jak to możliwe by zwalczyć alergeny. Będę wdzięczna za odzew w tej sprawie.

08.08.2021
Przychodzi do mnie raz w tygodniu pani sprzątająca, która zajmuje się zywkle "większymi" pracami w domu. Jednak nawet ona, a muszę nadmienić, że jest bardzo dobra w tym co robi, nie dała rady pozbyć się zabrudzeń na dywanie. Dlatego jestem zmuszona poszukać profecjonalnej firmy od prania dywanów, bo ten mój jest jakiś niedomyty czy też niedoczyszczony. Proszę o namiary na dobry serwis.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502