Odgrzybianie Ścian Gliwice

Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Szukasz rzetelnego serwisu DDD? Wybierz tę firmę. Skuteczność, bezpieczeństwo i ekologia – to najważniejsze dla pracujących tutaj specjalistów wartości, którymi kierują się, wykonując swoje obowiązki. Ich metody i środki są niegroźne ...
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Wybrane zlecenia

Ostropa
W okolicy Waszej siedziby szukam akurat kogoś do zwalczania pleśni w mieszkaniu. Bardzo proszę, aby ktos od Was do mnie zdzwonił, chciałabym telefonicznie opowiedzieć co dokładnie się dzieje.

Wilcze Gardło, Gliwice
W moim lokalu restauracyjnym walczę od jakiegoś czasu z pojawiającą się nagminnie pleśnią. Nie potrafię sobie już z tym sam poradzić. Nie wiem co robić, bardzo proszę Państwa o interwencję w tej sprawie, bo boje się za chwile zamkną mi restaurację, jeśli jakiś klient to zgłosi.

Obrońców Pokoju
Pleśń na suficie mi się pojawiła, co można zrobić aby szybko się tego pozbyć? Macie jakieś sprawdzone rozwiązania, które zapewniają 100% pewności że grzyb nie wróci? Jeśli tak to jaki jest koszt orientacyjny wykonania takiej usługi? Chociaż jakiś przedział cenowy można prosić?

Szobiszowice, Gliwice
W moim gospodarstwie agroturystycznym pojawiła się w niektórych domkach pleśń na suficie. Akurat mamy bardzo duże zaintersowanie pobytami u nas, także pilnie poszukuje kogoś kto pomoże mi w zwalczaniu tego nieprzyjemnego problemu. Macie może jakieś wolne terminy na jutro? Bardzo zależy mi na szybkiej pomocy.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502