Odgrzybianie Ścian Dąbrowa Górnicza

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Odgrzybianie Ścian Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Pytania od klientów

30.08.2021
Nie wiem jakim sposobem mam się pozbyć grzyba, który jakiś czas temu pojawił się na ścianie w mojej kuchni. Kupowałam różnorodne środki z supermarketów, jednak żaden z nich nie zadziałał. Ile kosztuje profesjonalne usuwanie pleśni wykonywane za pośrednictwem Waszego serwisu?

10.08.2021
Interesuje mnie jak najszybsza interwencja w sprawie odgrzybiania lokalu mieszkalnego. Przy okazji, dopytam się, czy oferujecie także usługę sprzątania pomieszczeń po zalaniu? Niestety mieliśmy małą powódź w piwnicy i nie jesteśmy w stanie samodzielnie tego ogarnąć. Pomożecie?

17.07.2021
Mam małe mieszkanie w centrum i niestety na suficie zaczął pojawiać się grzyb. Szczerze mówiąc to jestem przerażona, bo wiem jak negatywny wpływ ma pleśń na zdrowie człowieka. Stąd też moje pytanie - kiedy najszybciej mogłabym liczyć na profesjonalne odgrzybianie z Waszej strony? Pomocy!

11.07.2021
Robiłam wczoraj gruntowne porządki w całym mieszkaniu i niestety podczas sprzątania natrafiłam na dziwne ślady na ścianach. Wydaje mi się, że na suficie pojawiła się pleśń! Nie mam pojęcia jak mogłabym się jej samodzielnie pozbyć. Mieszkam sama i jestem zmuszona skorzystać z pomocy doświadczonego fachowca. Mogę liczyć na Waszą firmę?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502