Odgrzybianie Ścian Dąbrowa Górnicza

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Odgrzybianie Ścian Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Wybrane zlecenia

2021-08-30 Łosień, Dąbrowa Górnicza
Nie wiem jakim sposobem mam się pozbyć grzyba, który jakiś czas temu pojawił się na ścianie w mojej kuchni. Kupowałam różnorodne środki z supermarketów, jednak żaden z nich nie zadziałał. Ile kosztuje profesjonalne usuwanie pleśni wykonywane za pośrednictwem Waszego serwisu?

2021-08-10 Strzemieszyce Wielkie
Interesuje mnie jak najszybsza interwencja w sprawie odgrzybiania lokalu mieszkalnego. Przy okazji, dopytam się, czy oferujecie także usługę sprzątania pomieszczeń po zalaniu? Niestety mieliśmy małą powódź w piwnicy i nie jesteśmy w stanie samodzielnie tego ogarnąć. Pomożecie?

2021-07-17 Bugaj, Dąbrowa Górnicza
Mam małe mieszkanie w centrum i niestety na suficie zaczął pojawiać się grzyb. Szczerze mówiąc to jestem przerażona, bo wiem jak negatywny wpływ ma pleśń na zdrowie człowieka. Stąd też moje pytanie - kiedy najszybciej mogłabym liczyć na profesjonalne odgrzybianie z Waszej strony? Pomocy!

2021-07-11 Ratanice
Robiłam wczoraj gruntowne porządki w całym mieszkaniu i niestety podczas sprzątania natrafiłam na dziwne ślady na ścianach. Wydaje mi się, że na suficie pojawiła się pleśń! Nie mam pojęcia jak mogłabym się jej samodzielnie pozbyć. Mieszkam sama i jestem zmuszona skorzystać z pomocy doświadczonego fachowca. Mogę liczyć na Waszą firmę?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502