Naprawa Telewizorów Rybnik

Elserwis Palarczyk Marek
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Elserwis Palarczyk Marek

Naprawa Telewizorów Rybnik
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
17.02.2021 Maroko-Nowiny, Rybnik
"Bardzo rzetelnie i fachowo wykonana usługa. Pan nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem zlecenia. Naprawa telewizora LED przyniosła zamierzony efekt, a wykonawca okazał się osobą uczciwą i odpowiedzialną. Polecamy gorąco za zaangażowanie i fachowe podejście do sprawy, a kontakt telefoniczny do niego oczywiście pozostawiamy sobie na przyszłość."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
ROBERT KOKOWSKI
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

ROBERT KOKOWSKI

Naprawa Telewizorów Rybnik
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
04.03.2021 Zebrzydowice
"Naprawa telewizora przebiegła wzorowo. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena mogła być nieco niższa. Aktualizacja oprogramowania przebiegła bardzo szybko, za co jesteśmy panom bardzo wdzięczni. Polecamy gorąco i na pewno jeszcze wiele razy będziemy korzystać z ich pomocy, bo po co szukać innych wykonawców."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas realizacji naprawy telewizora LG OLED?

2020-10-13 Rybnik, Chwałęcice, Czecha
Czy na przykład na jutro mógłbym się z Wami umówić? Mogę oczywiście przywieźć urządzenie do Waszego serwisu, a chciałbym się z Wami skontaktować i spotkać, ponieważ mam pęknięty obraz w telewiozorze. Proszę o pilny kontakt.

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę telewizora Android TV Samsung?

2020-10-13 Rybnik, Meksyk, Sudecka
Na kiedy możliwy jest serwis odbiornika telewizyjnego u państwa w firmie? Szukam miejsca, gdzie naprawa odbyłaby się jak najszybciej, a chodzi o to, że jest głos, a nie ma obrazu. Nic nie widać, na ekranie zaraz po włączeniu pojawia się czarny ekran, który co jakiś czas miga.

Potrzebuje skontaktować się z serwisem w sprawie TV Samsung QLED

2020-10-03 Rybnik, Boguszowice
Dzień dobry. Nigdzie nie mogę znaleźć dobrego fachowca od RTV. Wszędzie tylko natrafiam na specjalistów od AGD, a do naprawy mam właśnie telewizor. Problem jest taki, że nie działa głos. W ogóle nie słychać tego, co mówią i dzieje się tak na każdym programie. Można byłoby taką usterkę u Państwa naprawić?

Potrzebny fachowiec do serwisu telewizora Sony Bravia

2020-09-12 Rybnik, Niedobczyce
Co zrobić z urządzeniem, które nie reaguje na przyciski? Czy do wymiany jest pilot, czy też problem dotyczy odbiornika? Proszę o konsultację. Jeśli naprawa jest u Was możliwa chciałabym umówić się na jutro, jestem dostępna w godzinach popołudniowych już po 16.

Jaki byłby koszt za serwis telewizora SmartTV LG?

2020-09-02 Rybnik, Energetyków, Orzepowice
Ile kosztowałaby u Was naprawa odbiornika, a dokładnie wymiana ekranu? Chodzi o pękniętą matrycę oczywiście. Dzwoniłem już w jedno miejsce, ale niestety w odpowiedzi usłyszałem, że czymś takim się fachowiec nie zajmuje.

Ustawienie telewizora Panasonic

2020-08-30 Rybnik, Gotartowice
Czy zajmujecie się podłączaniem telewizorów? Chciałbym ustawić inernet, który nie działa, a jest to telewizor z funkcją podłączenia do sieci bezprzewodowej. W jakiej cenie jest przyjazd fachowca do domu? Czy macie teraz wolne terminy?

Szukam do naprawy Tv Toshiba

2020-08-14 Rybnik, KEN, Grabownia
Witam serdecznie. Mam ogromny problem. Chodzi o to, że od wczoraj nie włącza mi się odbiornik. Pilnie potrzebuję naprawy, ponieważ telewizor to jedyna moja rozrywka. Czy jest możliwość, abyście dziś mi naprawili moje urządzenie? Będę wdzięczna za szybki kontakt zwrotny.

 

Twój telewizor uruchamia się przez pół godziny? Podczas oglądania urządzenie głośno syczy? Nie zastanawiaj się, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy, lecz znajdź solidny serwis telewizorów w Rybniku. Na stronie Naprawek możesz liczyć na wsparcie doświadczonych serwisantów, którzy rzetelnie, solidnie i do tego niedrogo naprawią telewizor w Rybniku. Wyróżnia ich indywidualne podejście do każdego powierzonego zlecenia oraz dokładność, a także specjalistyczny sprzęt. Zadzwoń do wybranego serwisu RTV i umów się na termin naprawy RTV!

732 080 502