Naprawa Telewizorów Bytom

Serwis TV Elektronika Jan Spintzyk
4.9
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
29.01.2021 Rozbark, Bytom
"Z czystym sumieniem będziemy polecać kompleksowe usługi tego fachowca. Z naprawą telewizora SmartTV poradził sobie bardzo dobrze, do tego doskonale sprawdził się, kiedy potrzebna była nam aktualizacja oprogramowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze wiele raz będziemy korzystać z jego wsparcia."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
ElectronicClinic KRYSTIAN BĄK
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
20.03.2021 Stolarzowice
"Potrzebna nam była pilnie naprawa telewizora - powodem było samoczynne wyłączanie i włączanie się urządzenia, a ten pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonał sumiennie, a za usługę nie wziął dużych pieniędzy. Polecamy serdecznie każdemu za dyspozycyjność, zaangażowanie oraz przystępny cennik, a kontakt pozostawiamy sobie na przyszłość."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
15.02.2021 Jerzego Ziętka, Bytom
"Naprawa telewizora LED nie kosztowała nas majątku, za to pan okazał się osobą sumienną i uczciwą. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą bardzo miłą i sympatyczną. Jeśli coś jeszcze się popsuje, wówczas na pewno skorzystamy ponownie z usług tego serwisanta, bo lepszego w okolicy na pewno nie znajdziemy."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Serwis i aktualizacja oprogramowania telewizora Philips

2020-12-28 Bytom, Wrocławska
TV nie reaguje na pilota, chciałbym, aby pan serwisant przyjechał do mnie i zweryfikował tę sprawę, a przy okazji wykonał aktualizację, bo telewizor ostatnio bardzo często się zawiesza.

Ile kosztuje naprawa telewizora SmartTV LG?

2020-12-06 Karb
Kontaktuję się z państwem ponieważ zauważyłam niepokojącą usterkę w moim telewizorze. Nie widzi on dekodera przez co nie mogę oglądać telewizji. Radziłam się sąsiada, który rozłożył ręce i powiedział, że to robota dla fachowca. Czy możecie mi pomóc? W jakiej cenie jest naprawa?

Potrzebny serwis telewizora Sharp

2020-11-29 Stroszek, Szymały
Witam serdecznie państwa. Pisze z takim zapytaniem. Mpja pięcioletnia córka bawiąc się w pokoju uszkodziła telewizor. Fachowcem nie jestem, ale czytałam trochę i wydaje mi się, że jest to pęknięta matryca bo przez środek ekranu przebiegają paski. Ile będzie kosztować naprawa tak uszkodzonego sprzętu? Czy nie ucierpi za bardzo domowy budżet?

Pilna naprawa telewizora Samsung

2020-11-10 Bytom
Ja mam taki problem, że urządzenie niby włącza się normalnie, reaguje na pilota, głos jest, można ściszać i podgłaszać, ale nie działa obraz, jest czarna plama i nie wiem, jak ją usunąć.

Potrzebuję fachowca do telewizora Android TV Toshiba

2020-11-05 Roborniczna, Bytom
Gdy chciałem obejrzeć poranne wiadomości, jak to codziennie mam w zwyczaju, niestety zasmuciłem się, ponieważ zespuł mi się telewizor, nie włącza się, nawet światełko na nim się nie pali, a niby podłączony do prądu jest.

Szukam majstra w pobliżu do regulacji telewizora Samsung

2020-09-29 Roborniczna, Bytom
Dzień dobry. Po włączeniu odbiornika dziś po pracy, zastałem na nim czarny ekran. TV włącza się, ale nie widać obrazu, na każdym programie/kanale jest cały czas taka sama sytuacja. Czym to może być spowodowane? Czy można liczyć na państwa pomoc i naprawę przy takiej awarii? Jeśłi tak, to kiedy i za ile?

Serwis TV LG możliwy na jutro?

2020-09-27 Bytom, Olszewskiego, Bobrek
Witam. Chciałbym dać państwu swój telewizor do naprawy, w którym wystąpił całkowity brak obrazu. Urządzenie plazmowe kilkuletnie, bez już gwarancji. Kiedy najprędzej mógłbym podjechać do Waszej firmy z tym sprzętem?

 

Masz problem z włączaniem oraz z wyłączaniem telewizora i nie wiesz, w jaki sposób sobie z nim poradzić? Ewidentnie Twój sprzęt wymaga pomocy specjalistycznego serwisu telewizorów. Na stronie Naprawek znajdziesz ofertę znanych i cenionych serwisów, które kompleksowo zajmują się naprawą telewizorów w Bytomiu. Postaw na rzetelne i uczciwe serwisy RTV z Bytomia, dla których naprawa sprzętu nie będzie stanowiła żadnego problemu. Nie czekaj, aż problem rozwiąże się sam. Zadzwoń do wybranego serwisu telewizorów i umów się na najbliższy wolny termin!

732 080 502