Naprawa Pralek Wejherowo

El-Dom Elżbieta Rewers
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymianą fartucha ten specjalista zajął się najlepiej, jak tylko mógł. Naprawa pralki na miejscu nie zajęła mu wiele czasu, za to efekt był zadowalający. Polecam serdecznie każdemu, a numer telefonu oczywiście pozostawiam na przyszłość i z pewnością jeszcze skorzystam z jego usług."
Serwis Sprzętu Biurowego, AGD, RTV-VIDEO Eugeniusz Ryta
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Poszukujesz w fachowca, który przywróci do życia Twoją pralkę, zmywarkę lub inny sprzęt AGD? Zastanawiasz się, czy taka usługa nie zrujnuje Twojego portfela? Serwis Eugeniusza Ryta zadba o to, by Twój sprzęt trafił w ręce profesjonalisty, ...
Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Kiedy pralka podczas prania zaczęła pomijać niektóre etapy cyklu, postanowiłem wezwać pilnie serwis pralek. Panowie na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, a wymiana programatora nie zajęła im wiele czasu. Polecam każdemu za rzetelność, uczciwość, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny. Numer telefonu pozostawiam na przyszłość."
Ireneusz Wika
4.7
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły

Ireneusz Wika

Naprawa Pralek Wejherowo
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Bardzo sprawnie i niedrogo wykonana naprawa bębna. Pan okazał się bardzo dobrym fachowcem, takim z powołania. Pracę wykonał znakomicie, a za usługę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam za profesjonalizm, rzetelność, uczciwość oraz przystępne ceny i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy."
Naprawa Sprzętu AGD Michał Labuhn
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawę pralki zleciłem temu specjaliście i jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką dla mnie wykonał. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a wymiana łożysk nie sprawiła mu większego problemu. Polecam z całego serca za fachowość, rzetelność, uczciwość oraz przystępne ceny."
Serwis będzie dostępny od dnia 03.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa AGD Fix All Przemysław Lechniewski
4.8
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny mi był serwis pralki na miejscu i muszę przyznać, że nie zawiodłam się na tym wykonawcy. Z wykonaniem usługi nie miał najmniejszego problemu, ponadto miał bardzo atrakcyjny cennik. Dziękuję i polecam serdecznie za fachowość i profesjonalizm. Telefon do kontaktu zapisałam i na pewno jeszcze kiedyś tutaj wrócę. "
Serwis będzie dostępny od dnia 28.07.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
SERWIS TECHNICZNY KRZYSZTOF SIOMA
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Szybki kontakt, fachowe doradztwo i szybka weryfikacja usterki. Polecam serdecznie za skuteczną naprawę pralki automatycznej, bo panowie popisali się niesamowicie. Okazało się, że konieczna jest wymiana amortyzatorów, z którą poradzili sobie bardzo dobrze. Zaskoczyła mnie nie tylko jakość pracy, ale również atrakcyjny cennik usług."
Serwis będzie dostępny od dnia 02.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Osiedle 1000-lecia
Chciałbym prosić o informację na temat naprawy pralki Beko. Jaki jest czas oczekiwania na fachowca i serwis, a także jaka byłaby orientacyjna cena za usługę naprawczą w przypadku, gdy automat bardzo skacze podczas wirowania. Wcześniej tak nie było, więc wydaje mi się, że coś jest nie tak.

Osiedle Chopina
Szukam serwisu specjalizującego się w naprawie urządzeń marki Miele. Moja pralka od wczorajszego wieczora w ogóle się nie włącza. Nie mam pojęcia w czym jest problem. Chciałabym jak najszybciej pozbyć się usterki, jeśli to w ogóle możliwe. Czy mogę liczyć na szybką pomoc, któregoś z Waszych fachowców?

Osiedle Harcerskie
Witam serdecznie. Chciałam się dopytać ile wyniesie przegląd kilkuletniego sprzętu, który to od kilku dni zaczął szwankować? Nie do końca wiem, jaki konkretnie jest problem, ale pralka prawdopodobnie nie odpompowuje wody, bo ubrania z bębna wyjmuję tak mocno mokre, że aż kapie z nich woda. Czy serwisujecie urządzenia marki Candy? Proszę o szybką pomoc!

Osiedle Kaszubskie
Czy posiadacie może dostępnego fachowca w okolicy mojego miejsca zamieszkania, który to mógłby w najbliższym czasie zjawić się w moim mieszkaniu i zweryfikować problem występujący podczas pracy mojej pralki marki Samsung? Mam wrażenie, że urządzenie nie dopiera moich ubrań i na ich powierzchni czasem widzę dziwne zabrudzenia. Nie wiem skąd się one biorą, może to zapchany filtr? Możecie to sprawdzić?

 

Pozatykane przewody w pralce? Chcesz wymienić łożyska w pralce? Niezbędna może okazać się pomoc serwisu AGD z Wejherowa. Interesuje się pilna naprawa pralek? Wejherowo ma jednych z najlepszych specjalistów polecanych przez serwis Naprawek, którzy kompleksowo zajmą się problemem. Współpracujący z serwisem Naprawek fachowcy błyskawicznie wymienią części do pralki Bosch oraz wielu innych marek w przystępnej cenie. Ci eksperci nie zawiodą Cię zarówno w przypadku drobnych, jak i poważnych awarii. Wybierz jedną z firm AGD, dzięki której Twój sprzęt będzie jak nowy. Wystarczy jeden telefon do technika!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502