Naprawa Pralek Świętochłowice

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski

Naprawa Pralek Świętochłowice
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wszystko przebiegło ekspresowo i profesjonalnie. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, chociaż przyznam, że pracy było bardzo dużo, a cena za wykonaną usługę również była do przyjęcia. Polecam gorąco każdemu w opałach, bo ten serwis pralki na miejscu świadczy solidnie usługi, a telefon oczywiście zapisuję sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z pomocy tych fachowców."
F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Naprawa pralki jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, które często może przerastać Twoje umiejętności. Aby efekty takiej naprawy były trwałe, wezwij na pomoc sprawdzony serwis AGD z Twojej okolicy. Domowy Serwis AGD, działający od 2014 roku, dojeżdżający na teren ...

 

Koniecznie chcesz wymienić pompę w pralce? A może pralka zdecydowanie za głośno pracuje? Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Świętochłowice, naprawa pralki nie będzie tu stanowiła żadnego problemu. Wystarczy zgłosić się do jednego z serwisów pralek, które znajdziesz na stronie Naprawek, a Twój sprzęt odzyska sprawność. Dla doświadczonych i pełnych zaangażowania specjalistów nie ma znaczenia, czy chcesz wymienić części do pralek nowszych czy starszych typów. Fachowiec z odpowiednim sprzętem czeka na kontakt!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502