Naprawa Pralek Józefów

Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Działalność naszego serwisu opiera się na uczciwości oraz rzetelności współpracujących z nami fachowców. Działamy szybko ponieważ jako serwis AGD z Warszawy wiemy jak cenny jest czas naszych klientów. Naprawa pralki oraz naprawa zmywarki to ...
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Piotr Kobus

Naprawa Pralek Józefów
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od dłuższego czasu utrzymujemy się w ścisłej czołówce lokalnych serwisów AGD. Aby w pełni sprostać każdej awarii, nieustannie poszerzamy zakres naszych usług. Robimy wszystko, aby naprawa kuchenek, naprawa zmywarek i pralek oraz innych ważnych dla Ciebie sprzętów AGD przebiegała w sposób sprawny i dokładny. Drobiazgowe traktowanie każdych działań serwisowych pozwala na trwałe usunięcie awarii, a co za tym idzie, wydłużenie życia Twojemu AGD. Zadzwoń i zostaw zgłoszenie już dziś!
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam z ręką na sercu tych panów od AGD. Miałem problem z pralką, a oni po wstępnych oględzinach stwierdzili, że konieczna jest wymiana elektrozaworu. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem. Serwis pralki na miejscu wykonał wszelkie prace naprawcze. Telefon do panów pozostawiam na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich usług."
Naprawa i Serwis AGD Sergey Artyushin
4.7
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem temu technikowi naprawę pralki automatycznej, ponieważ urządzenie przeciekało przy każdym kolejnym praniu, do tego wydawało niepokojące dźwięki. Problem rozwiązali od ręki. Polecam z ręką na sercu ich kompleksowe usługi, a numer telefonu pozostawiam sobie na przyszłość."
Serwis Pralek - Naprawa AGD Maciej Kazała
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Serwis Naprawa AGD Maciej Kazała to gwarancja najwyższej jakości usług w przypadku naprawy każdej pralki. Dzięki wieloletniemu, praktycznemu doświadczeniu zdobywanemu od początku działalności w 1990 roku, naprawa AGD w wykonaniu Macieja Kazały jest skuteczna ...
Serwis będzie dostępny od dnia 03.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 77
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Mustfixit

Naprawa Pralek Józefów
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Każdy sprzęt AGD może kiedyś się popsuć, a awaria zmywarki czy piekarnika należy do tych najbardziej nieprzyjemnych. Na pewno w takiej sytuacji chcesz jak najszybciej się z nią uporać. Powierz naprawę AGD naszym wykwalifikowanym specjalistom. Naprawiając każde urządzenie staramy się nie pomijać żadnego szczegółu, ponieważ dbałość o detale jest dla nas niezwykle ważnym elementem, dzięki któremu stale umacniamy swoją markę. Zadzwoń i zostaw swoje zgłoszenie!

 

Twoja pralka źle odwirowuje wodę i musisz pranie wykręcać ręcznie? Najwyższa pora na fachowca, dla którego naprawa pralek Bosch, Electrolux, Amica i innych to codzienność. Jeśli nie znalazłeś jeszcze solidnego serwisu AGD, któremu będziesz mógł zaufać, polecamy Ci ekspertów, których znajdziesz dzięki Naprawek.pl. Specjalizują się oni między innymi w usłudze „naprawa pralek”. Józefów także ma profesjonalny serwis pralek, który z nami współpracuje. Nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z wybranym serwisem już dzisiaj!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502