Naprawa Pralek Bielsko-Biała

FHU Olivia Wojciech Rozumek
4.6
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły

FHU Olivia Wojciech Rozumek

Naprawa Pralek Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis pralki na miejscu warto mieć zawsze przy sobie, ponieważ pracują w nim wykwalifikowani eksperci od AGD z bogatą wiedzą techniczną i umiejętnościami praktycznymi, co pozwala im kompleksowo realizować każde zlecenie. Z naszym urządzeniem poradzili sobie znakomicie. Polecamy serdecznie wszystkim, telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy. "
Serwis będzie dostępny od dnia 07.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Problem z pralko suszarką

Wapienica
Poszukuję serwisu zdolnego przyjechać do mnie do domu zaraz pod miastem. Posiadam około 8 letni automat. Do tej pory jedynym problemem z nią był filtr, parę razy zapychający się. Jak co weekend robiliśmy gruntowne sprzątanie i wszystko pierzemy. W momencie, w którym przechodziła ona w tryb suszenia zrobiło się jakieś zwarcie i wywaliło mi korki w całym domu. Wolę jej narazie nie uruchamiać i nie sprawdzać czy się zrobi to samo.

Serwis pralki LG

Leszczyny, Bielsko-Biała, Miodowa
Dzień dobry, szukam po internecie firmy, która zajmuje się naprawą takich urządzeń. Jestem samotną matką bliźniaków i od jakiegoś czasu zaczęłam zauważać nie doprane ubrania. Okazuje się, że niektóre rzeczy wyglądają jakby nie były nigdy czyszczone a świeżo zdjęte z dziecka. Potrzebuję w tej sprawie pomocy bo to chyba najczęściej używany sprzęt u mnie w domu od porodu.

Szukam serwisu pralek Beko

Bielsko-Biała, Zuchów, Stare Bielsko
Co może być powodem, że pralka nie działa? Nie chce się włączyć. Wczoraj jeszcze działała normalnie, a dziś już nic nie mogę zrobić. Poszukuje więc serwisu specjalizującego się w tej marce. Sprzęt jest po gwarancji ma około 4 lat. Jaka będzie cena z taką naprawę? Czy jest sens ją naprawiać w ogóle? Proszę o pilną pomoc!

Pilnie serwis Beka!

Obszary, Jesienna
Robiłam dzisiaj pranie i moja pralka przestała odwirowywać wodę. Dodatkowo po jej wyłączeniu nie można otworzyć bębna! Pralka jest pełna, na pilnie poszukuje serwisu, który mi to naprawi i otworzy pralkę. Nie mogę czekać kilku dni bo pranie mi się zepsuje i bęzie do wyrzucenia tyle ubrań.

Przegląd pralki Electrolux

Bielsko-Biała, Jana III Sobieskiego
Chciałbym poprosić o kontakt do firmy zajmującej się takimi usługami. Wczoraj wieczorem wstawiłem pranie i kiedy rano chciałem je powiesić było zupełnie suche. Zdawało mi się że było okej bo coś tam słyszałem idąc spać, ale włączyłem na wszelki wypadek drugi raz żeby się jednak zrobiło. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy po kolejnych dwóch godzinach nadal było suche. Wydaje mi się że nie pobiera wody i po prostu przeprowadza standardowo wszystko ale bez niej.

Serwis Amica w pobliżu

Bielsko-Biała, Tuwima
Witam serdecznie, kłopocik taki mały mam i chciałbym zasięgnąć porady czy pomocy w sprawie automatu. Wygląda to tak, że używając niektórych trybów prania, akurat tak wypadło że tych co zawsze sa nam potrzebne, po jego zakończeniu drzwiczki się nie otwierają. Żeby je otworzyć nie pomoże resetowanie itd, trzeba wstawić jeden z trybów na którym to działa czyli np. dodatkowe wirowanie, żeby je odblokować. Wydaje mi się że nie tak to powinno działać.

Naprawa pralki Miele

Zapora, Bielsko-Biała
Dzień dobry, potrzebuję nagłej pomocy. Wyjeżdżam wieczorem na ponad tygodniowe wakacje za granicę. Wstawiłam rano pranie mając nadzieję że przed wyjściem uda się je powiesić a po powrocie dopiero zdjąć. Najlepsze rzeczy i tak wzięłam ze sobą. Mam niestety dość poważny problem. Coś się zacięło i już któryś raz kolei próbuje wywirować wszystko. Kiedyś miałam podobnie i to był zapchany filtr. Muszę to dziś zrobić żeby nic mi nie zgniło.

 

Zniszczone przewody w pralce? A może urządzenie nie odwirowuje wody? Z solidnym serwisem AGD nie musisz obawiać się o dalszy los swojego sprzętu. W serwisie Naprawek znajdziesz solidne firmy, które szybko i profesjonalnie zajmą się naprawą pralek w Bielsko-Białej. W rzetelnym serwisie pralek w Bielsku-Białej możesz liczyć na najwyższej klasy obsługę solidnych serwisantów, których umiejętności pozwolą dokonać szybkiej i trafnej diagnozy. Nie czekaj. Jeszcze dziś zadzwoń do jednej z firm AGD i oddaj swój sprzęt w dobre ręce.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502