Naprawa Okapów Opole

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Opole.
Wybrane zlecenia

Pilny serwis okapu Faber

Opole, Tysiąclecia
Nie działa mi światło w okapie. Problem występuje od dłuższego, co kupię i wymienię żarówke, to się przepala. Problem występuje od nowości, ale sprzęt jest po gwarancji, więc pozostaje mi poszukiwanie serwisów w internecie. Chciałbym, żeby serwisant nie tylko wymienił żarówkę, ale również naprawił przyczynę awarii.

Ile wyniesie naprawa okapu kuchennego Akpo

Borki
Jaka jest przewidywalna cena naprawy okapu kuchennego? Problem jest taki, że nie pochłania zapachów, mimo wymiany filtra i przeczyszczenia sprzętu. Dodatkowo strasznie hałasuje przez pierwsze kilka minut pracy. Proszę o przesłanie informacji z cennikiem oraz przewidywalną datą usługi, ponieważ nie ma mnie na miejscu i konieczne jest wcześniejsze umówienie się.

Wyciąg kuchenny Beko

Opole, Groszowice
Pilnie poszukuje kogoś, kto mógłby zająć się wymianą zabrudzonego filtra w moim okapie. Sprzęt jest 4-letni, w całości sprawy, jedynym mankamentem jest właśnie filtr. Kiedy najwcześniej moglibyście się tym zająć?

Jaki czas serwisu pochłaniacza kuchennego?

Opole, Zakrzów, Ptasia
Mam okap kuchenny, a w nim zapchany filtr. Czy zajmujecie się czyszczeniem filtrów, ewentualnie ich wymianą? Obawiam się, że cena takiej operacji może być zaporowa, zatem głowne pytanie brzmi jaki jest koszt takiej usługi? Okap jest relatywnie nowy, mam pełną dokumentacje wraz z informacją o rekomendowanym filtrze. Proszę o kontakt

Jaka cena naprawy okapu Amica?

Opole, Krapkowicka
Dzień dobry. Szukam fachowca, który byłby w stanie zająć się moim okapem. Wczoraj przestał działać, wiadomo nie jest to sprzęt pierwszej potrzeby, ale lepiej, żeby działał. Jeśli będzie taka potrzeba mogę zdemontować i dostarczyć sprzęt do zakładu, jednakże wolałbym, żeby fachowiec zjawił się u mnie, najlepiej w godzinach popułudniowych. Dodatkowo pytanie: ile taka usługa może kosztować?

Szukam serwisu od wyciągu kuchennego Teka

Opole, Czarnowąsy, Borowa
Od pewnego czasu mam duży problem. Z okpau podczas pracy wydobywa się brzydki zapach. Podejrzewam, że może to mieć związek z silnikiem, który przed awarią zaczął wydawać dziwne dziwęki. Czy jesteście w stanie to naprawić? Ile to kosztuje? Możecie do mnie podjechać, ponieważ nie jestem mobilny.

Jaki jest koszt naprawy wyciągu kuchennego Faber?

Wolności, Opole, Czarnowąsy
Witam. Jaki jest przewidywalny koszt naprawy okapu ww. firmy? Ogólnie nie działa, wiatrak się nie kręci, światło działa, więc prąd dochodzi. Zastanawiam się nad opłacalnością takiej naprawy, jeśli cena będzie porównywalna do kosztu nowego sprzętu to raczej sobie odpuszczę. Dlatego szukam kogoś, kto będzie w stanie nie tyle naprawić sprzęt, co profesjonalnie doradzić.

 

Sterowanie okapem nie działa? Brak światła w okapie? Takie i wiele innych awarii wymaga pomocy doświadczonego specjalisty od naprawy AGD. Opole jest miastem, w którym usługi, takie jak wymiana części AGD do okapów warto zlecić firmom polecanym przez Serwis Naprawek. Współpracujący z Naprawek.pl specjaliści od naprawy okapów z Opola posiadają wysokie kwalifikacji i odpowiednie zaplecze sprzętowe. Zapoznaj się z ich ofertą, wybierz interesujący Cię serwis AGD i zadzwoń w celu umówienia się na wizytę z fachowcem!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502