Naprawa Lodówek Żory

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem tym panom naprawę lodówki na miejscu i jak się później okazało, z zadania wywiązali się rewelacyjnie. Potrzebny była wymiana agregatu, a panowie okazali się solidnymi i sumiennymi fachowcami, więc po godzinie wszystko było już naprawione. Polecam gorąco ich kompleksowe usługi, a kontakt zachowuję."
Naprawa Sprzętu AGD Adam Przydatek
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa lodówki z dojazdem dla tych panów nie była problemem. Nie dość, że na miejscu byli jeszcze przed czasem, to pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, za co jestem im bardzo wdzięczny. Cena była ok, choć mogła być nieco niższa. Polecam gorąco, a kontakt do panów postanowiłem zachować sobie na przyszłość, bo na pewno jeszcze nieraz z niego skorzystam."

 

Termostat w lodówce wymaga naprawy? Urządzenie nie chce się włączyć po rozmrożeniu? W takiej sytuacji potrzebna Ci będzie fachowa naprawa lodówek. Żory mają godnych polecenia fachowców, którzy szybko, niedrogo i profesjonalnie zajmą się naprawą sprzętu AGD. Dzięki ich ogromnej wiedzy i doświadczeniu, a także nowoczesnym narzędziom bez najmniejszych problemów zajmą się wymianą części do lodówki Whirlpool i wielu innych marek. Sprawdzony fachowiec z serwisu lodówek z Żor czeka już na Twój telefon!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502