Naprawa Kuchenek Piekary Śląskie

FUH
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły

FUH "Elektroserwis" Arkadiusz Czapla

Naprawa Kuchenek Piekary Śląskie
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan zrobił co trzeba - wymiana termostatu przebiegła szybko i solidnie, a pan za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Zaskoczyła mnie ekspresowo wykonana naprawa oraz atrakcyjny cennik usług, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam jego kompleksowe usługi, z których na pewno jeszcze nieraz skorzystam."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Full Serwis AGD Mateusz Puszek

Naprawa Kuchenek Piekary Śląskie
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam gorąco każdemu, komu zależy na pilnym serwis kuchenki. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam za solidność, sumienność i przystępny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Telefon do panów zachowuję."

 

Kuchenka przestała działać? Urządzenie nie osiąga zadanej temperatury? Naprawa kuchenek wymaga fachowej wiedzy, odpowiednich umiejętności i uprawnień. Postaw na jeden z rzetelnych serwisów kuchenek w Piekarach Śląskich, który poleca Naprawek. Znajdziesz tu godnych zaufania specjalistów od naprawy AGD, dla których nie ma awarii niemożliwych do usunięcia. Ich wiedza, indywidualne podejście do Klienta i pełne zaangażowanie pozwolą szybko i sprawnie wyeliminować usterkę. Wybrany technik od naprawy kuchenek czeka na Twój telefon!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502