Naprawa Kuchenek Knurów

Bogdan Koźlik Naprawa Sprzętu Agd
4.6
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis kuchenki elektrycznej mogę z ręką na sercu polecić znajomym i rodzinie, bo panowie okazali się sumiennymi i rzetelnymi fachowcami, dla których najważniejszy jest klient. Nie mam zastrzeżeń do wykonanej przez nich pracy, a ponadto jestem zaskoczony atrakcyjną ceną."
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Kuchenek Knurów
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis kuchenki gazowej mogę polecić szczerze moim znajomym i rodzinie. Panowie z zadaniem poradzili sobie dobrze, a praca nie była dla nich wyzwaniem. Do tego okazali się sumiennymi i odpowiedzialnymi fachowcami o nienagannej kulturze pracy, którym warto zaufać. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam za zaangażowanie, a także sprawnie oraz terminowo zrealizowaną usługę."

 

Żaden z palników się nie zapala? Popsuta kuchenka to spory problem, zwłaszcza jeśli planujesz większą imprezę w mieszkaniu. Potrzebny Ci będzie serwis AGD, który szybko wyeliminuje niemal każdy problem z Twoim sprzętem. Współpracujących z serwisem Naprawek partnerów cechuje indywidualne podejście do każdego Klienta i solidna naprawa kuchenek w Knurowie. Na Twój telefon czekają specjaliści, którzy ekspresowo naprawią AGD, które uległo awarii. Zadzwoń do jednego z serwisów pralek z Knurowa, a Twój sprzęt będzie jak nowy!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502