Instalacje Elektryczne Włocławek

Usługi Elektryczne Piotr Sadowski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne Piotr Sadowski

Instalacje Elektryczne Włocławek
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Montaż rozdzielni postanowiłam zlecić tej firmie, gdyż zachęciły mnie pozytywne opinie na stronie. Teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć, że wiem, skąd one się wzięły. To profesjonaliści, jakich ze świecą szukać na rynku. Nie dość, że ich usługi cechuje wysoka jakość, to sami fachowcy odznaczają się niespotykaną kulturą osobistą i życzliwym podejściem do klienta. Polecam mocno!"
Rybnica
Wybrane zlecenia

Podłączenie instalacji elektrycznej

2021-09-09 Śródmieście, Włocławek
Dzień dobry. Kontaktuje się ponieważ jestem zainteresowany podłączeniem instalacji elektrycznej od podstaw w małym domu ma około 90 metrów. Dom jest bez piętra. Zależy mi na tym by zamontować jak najwięcej punktów świetlnych, oraz żeby dobrze rozplanować montaż tak by dom był jak najbardziej funkcjonalny. Jakie koszty podłączenia takiej instalacji?

Wymiana bezpiecznika w firmie

2021-08-21 Śródmieście
W mojej firmie znów wywaliło korki. Mam już dość ponieważ to już trzeci raz w tym miesiącu. Tak nie może być w takich warunkach nie da się pracować. Szukam kompetentnego fachowca z doświadczeniem, który raz na zawsze upora sie z bezpiecznikami. Sprawa jest dość pilna zależy mi na wykonaniu usługi jeszcze dziś.

Ile kosztuje montaż rozdzielni

2021-08-13 Zawiśle
Kontaktuje się ponieważ chciałbym zasięgnąć informacjii jaki jest szacunkowy koszt montażu rozdzielni elektrycznej w mieszkaniu. Mieszkanie jest tak zwanym płytowcem czyli wykonany z płyt betonowych. Jaka jest cena montażu rozdzielni w bloku tego typu?

Na już potrzebna wymiana rozdzielni

2021-08-10 Wschód Przemysłowy
Witam serdecznie. Potrzebuję jak najszybciej zamontować rozdzielnię z bezpiecznikami. Bezpieczniki są już stare to jeszcze te topikowe, które mogą być niebezpieczne. Męczy mnie już ciągła wymiana bezpieczników. Chciałbym więc zamontować rozdzielnię z bezpiecznikami automatycznymi, ponieważ słyszałem że to rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502