Instalacje Elektryczne Wejherowo

Zakład Usług Elektrycznych Elektrotechnika Jacek Szala
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Montażem instalaji elektrycznej zajęła się dla mnie ta firma i złego słowa na temat pracy fachowców nie mogę powiedzieć. Od samego początku wiedziałem, że mam do czynienia z rzetelnymi elektrykami, kiedy w trakcie rozmowy telefonicznej panowie udzielali konkretnych i rzeczowych odpowiedzi. Wrażenie to jedynie się potwierdziło z biegiem wykonywania usługi. Polecam z czystym sumieniem!"
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Montażem skrzynki z bezpiecznikami zajęła się dla mnie ta firma i złego słowa nie mogę powiedzieć. Usługa przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami, w dodatku cena okazała się być bardzo przystępna, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Polecam, warto mieć takich elektryków pod ręką."
Usługi Elektryczne Adam Hebel
4.4
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne Adam Hebel

Instalacje Elektryczne Wejherowo
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Chodziło mi o sprawdzenie i zmodernizowanie instalacji elektrycznej. Ci fachowcy mieli dobre opinie, dlatego postanowiłem się skusić na usługę w ich wykonaniu. To był bardzo dobry wybór nie tylko ze względu na porządnie wykonane zadanie, ale też na cenę, która nie była specjalnie wygórowana. Polecam!"
Serwis Elektryczny JJ Elektro Jarosław Joskowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na wymianie skrzynki z bezpiecznikami w mieszkaniu. Na początku trochę martwiłam się, ile wyniesie taka usługa, ale na szczęście koszt był całkiem przystępny i nie uderzył znacząco w domowy budżet. Usługa również została zrealizowana bardzo profesjonalnie. Polecam!"
Serwis będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebuje wymienić skrzynkę z bezpiecznikami w firmie.

2021-07-20 Osiedle Ściegiennego
Dzień dobry. Mam firmę w budynku w którym często wyskakują korki. Niestety są one wykręcane i Panie, które tu pracują mają problem żeby je wymienić. Czy jest możliwość zmiany ich na takie przełączane? Jakie są koszty takiej usługi? Proszę o przedstawienie oferty cenowej wykonania takiej usługi wraz z materiałem.

Ile kosztuje wymiana rozdzielni w domu?

2021-07-06 Śmiechowo
Witam serdecznie. Kupiłam dom z rynku wtórnego i po dokładnych oględzinach zobaczyłam, że rozdzielnia jest w kiepskim stanie. Dom jest już leciwy. Boję się, że będzie sprawiała problemy z działaniem instalacji. Jaki będzie koszt wymiany na nową? Kiedy moglibyśmy się umówić na oględziny?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502