Instalacje Elektryczne Świdnica

Usługi Elektryczne In-Pol Zbigniew Faściszewski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymianę rozdzielni w wykonaniu tego fachowca oceniam jak najbardziej na plus. Pan przyjechał punktualnie i wszystkim bardzo dokładnie się zajął. W dodatku ceny jego usług nie są wygórowane. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi, by montażem instalacji elektrycznej zajął się ktoś kompetentny i ten fachowiec spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Przyjechał na miejsce zgodnie z ustaleniami telefonicznymi i był świetnie przygotowany do pracy. To prawdziwy specjalista, jakiego ze świecą szukać w obecnych czasach. Ceny też ma całkiem w porządku, więc jak najbardziej mogę polecić jego usługi."
Wybrane zlecenia

Profesjonalna wymiana skrzynki z bezpiecznikami.

Osiedle Piastów
Mam przestarzałą skrzynkę z bezpiecznikami. Interesuje mnie wymiana jej na nową, bardziej nowoczesną. Jest to mieszkanie średniej wielkości w bloku. Jakie są koszty i terminy wykonania takiej usługi? Czy muszę sama zaopatrzyć się w skrzynkę czy Państwo sami ją zapewniają? Jaka jest różnica cenowa? Z góry dziękuję za informację.

Wymiana instalacji elektrycznej.

Osiedle Słowiańskie
Jakie są koszty wymiany instalacji elektrycznej? Mam mieszkanie w starym budownictwie. Stwierdziłam, że przydałoby się wymienić instalację bo ma już swoje lata. Do tego potrzebuję kilka dodatkowych gniazdek. Nie jest to sprawa pilna.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502