Instalacje Elektryczne Siedlce

Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Mirkpol Mirosław Łęczycki
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługę montażu instalacji elektrycznej postanowiłem powierzyć temu fachowcowi, zachęcony pozytywnymi opiniami na stronie. Trzeba powiedzieć, że pan z zadaniem poradził sobie znakomicie, na dodatek był świetnie przygotowany do pracy i miał ze sobą specjalistyczne narzędzia. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Gorąco polecam!"
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebne podłączenie instalacji elektrycznej

Nad Zalewem
Witam państwa serdecznie. Szukam niezwłocznie sprawnej pomocy w naprawie instalacji elektrycznej. Wywala korki w moim mieszkaniu za każdym razem jak zapalam światło. Coś jest nie tak. Czy mogę wezwać elektryka, który zrobi przegląd instalacji i powie, co mogło się stać? W jakim czasie najszybciej byłaby usługa? lle czeka się mniej więcej na przyjazd fachowca?

Jaka cena wymiany rozdzielni w domu

Roskosz
Dzień dobry państwu. Kontaktuję sie z państwem ponieważ chciałbym umówić się z elektrykiem. Byłbym zainteresowany pomocą fachowca, który zajmuje się remontami instalacji elektrycznych. Chciałbym zapytać w jakiej cenie tak mniej wiecej byłaby wymiana rozdzielni w domu jednorodzinnym? Jakie są najszybsze terminy na wykonywanie takich usług? Czy elektrycy mają doświadczenie w takicj większych naprawach elektrycznych?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502