Instalacje Elektryczne Płock

Zakład Usług Elektrycznych i Hydraulicznych Zwarcie Damian Sobótka
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Gorąco polecam Państwu usługi tego elektryka. To prawdziwy fachowiec, który na instalacjach elektrycznych zna się jak mało kto. Wiem o tym, bo współpracuję z nim już od dłuższego czasu i za każdym razem zaskakuje mnie swoją wiedzą i umiejętnościami. Również i tym razem sprawdził się bez zarzutu. Warto mieć kogoś takiego pod ręką."
Instalatorstwo Elektryczne Erdom Mariusz Cybulski
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło przeglądu instalacji elektrycznej w mojej firmie. Co do samej usługi nie mam żadnych zastrzeżeń, bo rzeczywiście panowie spisali się bez zarzutu. To prawdziwi fachowcy z powołania, którym warto powierzyć wszelkie prace związane z elektryką, bo wykonują je rzetelnie, odpowiedzialnie i z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Cena mogłaby być nieco niższa, ale to tylko taki szczegół. Ogólnie jesteśmy zadowoleni."
Usługi Elektryczne Duovolt
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne Duovolt

Instalacje Elektryczne Płock
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie zajęli się podłączeniem instalacji trójfazowej w moim domu i z zadania wywiązali się bezbłędnie. To elektrycy z prawdziwego zdarzenia, którym można powierzyć zarówno łatwiejsze, jak i trudniejsze zadania. Numer na wszelki wypadek zachowałem sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Na już wykonanie instalacji elektrycznej w firmie

2021-09-09 Winiary
Witam serdecznie.Mam dość uporczywy problem. W mojej firmie co jakiś czas w niektórych pomieszczeniach nie ma prądu w części gniazd. Wydaje mi się, że może jest to wina dość starej instalacji, która była wykonywana kilkanaście lat temu. Chciałbym się dowiedzieć ile kosztowałaby wymiana instalacji w mojej firmie? Dodam też że bardzo zależy mi na czasie.

Montaż rozdzielni w domu

2021-08-18 Tysiąclecia, Płock
Szukam doświadczonego elektryka, który zamontowałby rozdzielnie w domu poza miastem. Mam duży dom i chciałbym by fachowiec znał się na wykonaniu schematu elektryki. Tak by dom był funkcjonalny i posiadał dużo punktów świetlnych.

Na już potrzebna wymiana skrzynki z bezpiecznikami

2021-08-17 Pradolina Wisły, Płock
Zależy mi na pilnej wymianie kilkunasto- letniej skrzynki z bezpiecznikami. W mojej aktualnej skrzynce rozdzielczej nie ma zabezpieczeń, które chroniłyby przed porażeniem prądem. Jest to sytuacja niebezpieczna, ponieważ w domu są małe dzieci, które zaglądają wszędzie. Potrzebuje fachowca który wymieni mi skrzynkę na nową i bezpieczną.

Wymiana rozdzielni

2021-07-26 Imielnica, Płock
Ile kosztuje wymiana rozdzielni z bezpiecznikami w domu jednorodzinnym? Aktualna skrzynka ma kilkanaście lat i bezpieczniki w niej są wykręcane. Chciałabym zmienić na taką bardziej nowoczesną, oraz dodać większą liczbę gniazd.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502